Головна / Дім, квартира, дача / Застосування і переваги гнучкого карниза

Застосування і переваги гнучкого карниза

Якщо в будинку вікна нестандартного виду, то власників такого житла виручать гнучкі карнизи. Це дуже зручний винахід, який по достоїнству оцінили багато користувачів.

гнучкий карниз

При виготовленні карнизів незвичайної форми зазвичай використовують або пластик або алюміній. З цих матеріалів виходять однаково якісні карнизи.

Розглянемо докладніше гнучкий алюмінієвий карниз. Його виготовляють з алюмінієвого профілю. Переваги такого карниза: високий термін служби, неймовірна міцність, здатність витримати досить-таки суттєві навантаження, безпека і екологічність. Варто відзначити, що з алюмінію не виділяється шкідливих речовин при його нагріванні. До речі, він ще і не горить.

Гнучкий пластиковий карниз буває настінним або стельовим.Це прекрасне рішення коли потрібна конструкція нестандартної форми! Сучасний пластик дуже міцний. У нього є незаперечна перевага перед алюмінієм – з пластику ви зможете підібрати карниз будь-якого кольору! Він точно впишеться у ваш домашній інтер'єр і буде радувати господарів своєї незаперечною функціональністю.

Застосування

Як ви вже зрозуміли, використовують гнучкі карнизи там, де в квартирі або будинку складна конфігурація приміщення. Наприклад, для еркерних вікон. Зараз все частіше і частіше гнучкі карнизи можна побачити як у багатоквартирному, так і в приватному будинку.

Не менш поширений варіант використання гнучкого алюмінієвого або пластикового карниза полягає в тому, що їх ставлять у ванній кімнаті. Адже така конструкція може повторити будь-які дизайнерські вигини в невеликому приміщенні.

Широко застосовують такі карнизи і при внутрішній обробці приміщення, виділяючи різні функціональні зони.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


− 2 = сім

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.