Головна / Дім, квартира, дача / Укладання ковроліну своїми руками

Укладання ковроліну своїми руками

Отже, ви вирішили покласти вдома ковролін, і у вас вже все готово. Тепер вам потрібно вибрати спосіб, яким будете укладати ковролін.

Укладання ковроліну своїми руками без клею — це найпростіший варіант укладання. Робиться вона дуже легко. Спочатку потрібно розкласти матеріал по всій підлозі так, щоб з кожної з сторін було близько п'яти зайвих сантиметрів.

В майбутньому це стане в нагоді для V-подібних вирізів. Вони потрібні для того, щоб ковролін було зручно підганяти під плінтус. Далі потрібно розгладити ковролін спеціальним роликом від центру до країв. Потрібно, щоб на поверхні не залишилося ніяких складок і хвиль. Зробити це бажано кілька разів для кращого ефекту. Біля порога ковролін буде кріпитися металевими рейками, а біля стін — під плінтусами.

Ще один варіант укладання ковроліну — укладання з клеєм. Коштує цей варіант трохи дорожче, тому що потрібно буде затратити деяку суму на клей. Зате це дасть вам додаткову гарантію, що ковролін буде добре примикати до підлоги. Якщо підлога нерівна або має деякі дефекти, попередньо виконується шліфування підлоги. При цьому варіант потрібно розкроїти матеріал згідно з розмірами кімнати, так само, як і в першому варіанті. Потім потрібно звернути ковролін вдвічі. Зовні повинна бути та сторона, яка повинна прилягати до підлоги. А та, що буде зверху — повинна розташовуватися усередині. Потрібно нанести клей валиком на одну половину, після чого розрівняти по всій поверхні і прикріпити до першій половині підлоги. Далі необхідно розправити валиком ковролін, при цьому рівномірно виганяючи клей з під поверхні. Все те ж саме потрібно зробити і з другою половиною матеріалу.

Розглянемо ще один спосіб укладання ковроліну своїми руками, за допомогою двостороннього скотча. Цей відмінний варіант не потребує  багато зусиль. Вам потрібно лише нанести скотч по периметру кімнати, після чого акуратно приклеїти ковролін. Але мінус цього способу в тому, що таке покриття протримається не більше трьох років. Але бувають і такі господарі, яким це подобається. Ті люди, які хочуть періодично міняти колір ковроліну, можуть легко замінити його на інший, завдяки цьому способу.

Наступний варіант укладання, який може бути виконаний своїми руками — на розкрій. Даний варіант передбачає наклейку декількох частин матеріалу, а не однієї. Потрібно накладати ці відрізки один на інший приблизно на п'ять сантиметрів по краях. На внутрішню поверхню потрібно нанести клей. Обов'язково будьте уважні при цьому. Якщо клею нанести занадто багато, то він вилізе за краї, і зовнішній вигляд буде зіпсований.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


− шість = 2

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.