Головна / Дім, квартира, дача / Як зволожити повітря в будинку?

Як зволожити повітря в будинку?

У осінньо-зимовий період у наших будинках вмикається опалення. Це може призводити до сухості повітря, особливо коли використовуються додаткові електричні обігрівачі. Чи можна вирішити цю проблему? Про це ми розповімо далі.

jak_poradzic_sobie_z_suchym

 • Придбайте зволожувач повітря. Наповніть його водою, вода може бути з-під крана. Це, мабуть, один з найпростіших способів зволоження повітря в наших будинках в період опалювального сезону. Вибір великий, від звичайних зволожувачів, через ультразвукові зволожувачі до очищувача і зволожувача повітря в одному пристрої. Все залежить від Ваших переваг і фінансових можливостей.
 • Наповніть водою великий глиняний горщик і поставте його поруч з джерелом тепла. Таким чином, вода буде випаровуватися. Якщо ви думаєте, що простий посуд не буде добре виглядати в кімнаті, замініть його, наприклад, на квіткові або декоративні горщики.
 • Пам'ятайте також про зволожувачі на радіатори. Завдяки їм також підвищується вологість повітря у Вашому будинку. Вибір таких зволожувачів великий і вони дають дійсно добрий ефект.
 • Понаставляйте живі квіти в горщиках по всьому будинку. Вони також є дуже корисними в боротьбі з сухим повітрям, адже їх потрібно постійно поливати. Квіти вбирають воду, але її ж і віддають. Ну і пам'ятайте про фотосинтезі. Одні плюси.
 • Можна також додати у воду в горщиках (див. пункт другий) ароматичні масла. Тоді крім зволоження ви отримаєте в домі чудовий аромат.
 • Намагайтеся готувати на пару, а також готувати страви на плиті а не в духовці. Вода для приготування їжі буде випаровуватися, зволожуючи повітря.
 • Замість прийняти душу подаруйте собі ванну. При цьому не тільки випаровування води зволожить повітря, але й зволожиться шкіра під час прийому ванни. Після ванни не зливайте відразу воду. Відкрийте двері у ванну і дозвольте вологим потокам повітря розійтися по дому. Залишена вода буде випаровуватися до тих пір, поки не стане холодною. Тоді ви можете випустити її з ванни.
 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  3 − два =

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  .