Головна / Кулінарія / Як зробити йогурт вдома?

Як зробити йогурт вдома?

Мода на все натуральне набирає обертів, чому б не застосувати її також для йогурту? Його приготування дійсно дуже просте і займає мало часу, а насолода від власноруч приготованого йогурту — безцінна. Переваги очевидні:
  • ми отримуємо продукт, без хімічних «підсилювачів»
  • ми чудово знаємо, що знаходиться в середині
  • вартість його приготування набагато нижча, ніж покупка готового йогурту в магазині

jogurt-domashniy

Речі, які вам потрібні:

каструля з кришкою, стаканчик купаваного натурального йогурту (кількість залежить від кількості використовуваного молока), молоко — не пастеризоване!!!!
  1. Найперше, слід пояснити саме питання молока. Краще якщо це буде свіже молоко прямо від корови, на жаль, у міських реаліях це майже неможливо, так що ви можете купити молоко з коротким терміном придатності в поліетиленовому пакеті. Головне, щоб це було не пастеризоване молоко, тому що тоді йогурт просто не вийде.
  2. При приготування слід використовувати наступну пропорцію: на 1 частину йогурту 10-15 частин молока.
    Молоко потрібно закип'ятити, а потім остудити до температури 40 ° C.
  3. Коли молоко охолоне додаємо закваску, тобто в нашому випадку купований йогурт. Щоб суміш не зсілася, спочатку доливаємо дві частини трохи теплого молока у йогурт, перемішуємо, і тільки тоді вливаємо йогурт в каструлю.
  4. Інгрідієнти перемішуємо і накриваємо кришкою. Каструлю краще додатково обернути ковдрою, щоб довше тримала тепло. Все відправляємо в тепле місце на 24 години. На другий день ми вже можемо насолоджуватися власним домашнім йогуртом. Його можна зберігати в холодильнику протягом двох тижнів.
  5. Наведений вище рецепт, звичайно, відноситься до натуральних йогуртів. Але у вас є необмежені можливості для збагачення його смаку. Додайте фрукти, соки, горіхи а також все, що вам заманеться, щоб створити смачний і поживний сніданок.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


шість + 5 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.