Головна / Різне / Як зробити фокус зі зникаючою монетою?

Як зробити фокус зі зникаючою монетою?

Нижче ми розповімо вам як зробити один з найпростіших і ефектних трюків, пов'язаних з зникненням предметів. Цей трюк можна виконувати з усім — не тільки з монетою.

Як зробити фокус?

Ви можете змусити зникнути будь-який предмет, який ви тримаєте в руках. Цей трюк справляє велике враження, особливо на дітей. Але, безумовно, завдяки ньому вам вдасться здивувати не одного дорослого. Але, щоб стати майстром виконання цього трюку, вам потрібно трохи потренуватися перед дзеркалом. Отже, як зробити фокус зі зникаючою монетою?

Речі, які вам потрібні:дві руки, монета або інший маленький предмет, багато практики і вправ.

 1. Утримуйте монету в одній руці, між великим і вказівним пальцями.
  fokus_z_montoyu_1
 2. Заведіть два пальці другої руки у простір між великим і вказівним пальцями, але не тримайтеся за монету.
  fokus_z_montoyu_2
 3. Випустіть монету з пальців — так, щоб вона впала на вашу руку. Цей рух є найбільш важливою частиною всого трюку. Якщо ви будете занадто багато рухати руками, ловлячи монету, то всі здогадаються, що ви впустили її на долоню.
  fokus_z_montoyu_3
 4. Тому трохи відведіть руку без монети в бік, але робіть вигляд, що якраз в ній ви тримаєте монету. Опустіть вниз руку з монетою і сховайте її у кишені. Дивітся на руку, без монети, таким чином, як ніби в ній була монета .
  fokus_z_montoyu_4
 5. Показжіть порожню руку або зробіть вигляд що кидаєте монету в рот, і (випадково) її ковтаєте. Цей рух здивує людей, або, може бути, викличе їх обурення, але до того часу, коли ви їм повідаєте, що це був лише трюк. Скажіть що все нормально, що час від часу ви ковтаєте монети, і коли всі будуть заінтриговані, вийміть монету з кишені і скажіть глядачам, що вони попалися. Не виконуйте трюк знову. Другий раз люди вже не сприймають трюки.
  fokus_z_montoyu_5
 6. Найкращі маги ніколи не виконують своїх трюків більше ніж один раз!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


6 × = шість

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.