Головна / Різне / Як доглядати за папороттю?

Як доглядати за папороттю?

Папороть, незважаючи на те, що зовсім не цвіте, це популярна домашня рослина, яка вирізняється серед інших буйним ростом. Якщо  правильно доглядати, то вона може прикрашати наші квартири протягом багатьох років. В компанії папороті можна із задоволенням відпочити, бо вона виділяє багато вологи і кисню, а також має здатність поглинати токсини. Нижче ви знайдете кілька порад і рекомендацій по догляду за папороті.

paporotnik

Речі, які вам потрібні:
розпилювач для води, рідке добриво для зелених рослин, відстояна вода

  1. Папороть не любить місць, сильно освітлених сонцем. Добре себе почуває на парапетах і полицях. Її не слід ставити прямо над радіатором. Також ця рослина не любить занадто сухого і гарячого повітря . Папороть вимагає напівтіні, більшість сортів добре росте біля вікна прикритого шторами. Температура в приміщенні повинна бути помірна. Папороть вимагає великої кількості свіжого повітря.
  2. Папороть не переносить сухого повітря. Коли приміщення опалюється за допомогою батарей, рослини слід зволожувати за допомогою лійки з дощиком або обризкувати їх водою за допомогою розпилювача. Ви також можете встановити рослини біля зволожувача.
  3. Для поливу слід використовувати відстояну воду. Не слід допускати того, щоб її надлишок залишився на підставці. Кращим способом є полив рослин відразу великою кількістю води, а після декількох хвилин, видалення її надлишку з підставки. Землю слід ще раз полити, коли вона трохи висохне.
  4. Папороть в період зростання необхідно удобрювати кожні 2 тижні. Можна використовувати рідкі добрива для домашніх зелених рослин, але у невеликій концентрації. Ці рослини не примхливі в харчуванні і вони дуже чутливі до засолення субстрату.
  5. Папороть не слід пересаджувати занадто часто. Ці рослини люблять трохи тісні горщики, тому цю процедуру необхідно виконувати тільки в тому випадку, коли ємність явно мала. Найкращим періодом для пересадки є весна. Папороть розмножується поділом.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× 7 = п'ятдесят шість

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.