Головна / Догляд за зовнішністю / Як випрямити волосся за допомогою молока?

Як випрямити волосся за допомогою молока?

Хімічні реагенти, які впливають на волосся під час випрямлення, можуть пошкодити не тільки його, але і шкіру голови. Якщо волосся сухе і важке для укладання, то природною альтернативою хімії може слугувати молоко. Протеїни, які входять до його складу, допомогають зміцнити волосся, завдяки чому воно стає менш схильним до руйнування і утворення посічених кінчиків, а також становиться більш гладким і блискучим.

vipryamlenie_volos_molokom

 • Вимийте і висушіть волосся так, як завжди. В залежності від структури і ступеня пошкодження , молоко може наноситися на сухе або злегка вологе волосся, а також шкіру голови. Це підживить сухе і ламке волосся і надасть йому гладкість до наступного миття.
  vipryamlenie_volos_molokom-1
 • Перед миттям треба нанести на вологе волосся 1/3 склянки молока, а потім  втерти його в коріння, і почекати 15-20 хвилин. Перед тим, як змити молоко розчешіть волосся за допомогою гребінця з широко розставленими зубцями, потім промийте водою, після чого вимийте волосся шампунем і нанесіть кондиціонер. Щоб уникнути неприємного запаху молока, промийте волосся знову після нанесення кондиціонера.
  vipryamlenie_volos_molokom-2
 • Зачекайте, поки волосся висохне або висушіть його рушником. Скропіть на чисте, злегка вологе волосся трохи молока. Щоб отримати ефект гладкого волосся, висушіть його, розчесуючи круглою щіткою.
  vipryamlenie_volos_molokom-3
 • Замість звичайного молока можна використовувати сухе. Просто змішайте ¼ склянки молочного порошку з холодною водою, так, щоб сформувалася однорідна маса. Потім отриману пасту втирайте в волосся.
  vipryamlenie_volos_molokom-4

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


два + 7 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.