Головна / Дім, квартира, дача / Як відремонтувати скрипучі двері?

Як відремонтувати скрипучі двері?

Скрип дверей, як і капання води з крану, можуть не на жарт роздратувати. Особливо, коли в будинку панує нервова атмосфера. З іншого боку, нервова людина повинна чимось зайняти себе, щоб відвернути думки від джерела нервозності і трохи заспокоїтися, а ремонт скрипучих дверей може бути відмінним способом, щоб заспокоїтися.

dveri

  1. Незалежно від того, чи проблемними є міжкімнатні двері, чи дверцята шафи, комода, або вікна, причина криється в петлях. Швидше за все мастило між двома елементами, з яких складаються петлі, вже витерлося, і ці два елементи починають тертися один об одного «на суху», видаючи при цьому неприємний звук.
  2. Версія ремонту для ледачих передбачає знайти, яка петля скрипить і виправити тільки її одну. У той час як версія для запобігливих — це зайнятися усіма петлями в цьому місці, а краще усіма петлями в будинку. Спочатку знімаємо двері (або дверцята) з петель, і починаємо з ретельного промивання. Чистою, злегка вологою ганчіркою видаляємо пил та інші забруднення. Зрештою, наші петлі повинні сяяти від чистоти.
  3. Тепер необхідно їх змастити, і тут у нас є дуже великий простір, тому що змащувальних речовин у нас в будинку дійсно багато, і треба вибрати одну з них. На вибір у нас є звичайні масло або маргарин (витягнуті з домашнього холодильника), харчові олії, віск, парафін, сало , смалець, моторне масло, масло для швейних машин, машинне масло або вазелін. З маргарином будьте обережні, тому що якщо він постаріє петлі будуть ходити ще гірше і треба буде повторити все з самого початку.
  4. Якщо ви належите до людей, які люблять все робити своїми руками, ви можете спробувати приготувати власне мастило. Для цього потрібен старий олівець, з якого треба вийняти стрижень і розтерти його в порошок. У порошок добавте декілька крапель рослинного масла і перемішайте, наприклад, сірником або якимось непотрібним старим пензликом. Коли суміш стане однорідною, нанесіть її на петлі, використовуючи той же сірник.
  5. Якщо після установки дверей на петлі, вони як і раніше скриплять, треба їх знову зняти і ще раз змастити, тому що, мабуть, ви наклали занадто мало мастила. Повторюємо цю операцію, поки двері не почнуть ходити плавно і безшумно.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ 6 = сім

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.