Головна / Кулінарія / Як відкрити вино без штопора?

Як відкрити вино без штопора?

До вас прийшли гості і принесли прекрасне вино? Ви хочете негайно його відкрити (бо так годиться), але у вас немає штопора, або ви не можете його знайти? Упс! Неприємна ситуація... Але спокійно, пораду завжди можна знайти в інтернеті! В залежності від того, що ви можете знайти в своєму будинку, ви можете відкрити вино кількома способами. Ось кілька із них.

wino

Відкривайте пляшку вина у безпечному місці, щоб у випадку 'невдачі' не воно вилилося на килим або паркет. Найкраще це робити на кухні або в патіо – там, де є плитка або інший матеріал, на якому не залишиться плям.

САМОРІЗ

Закрутіть саморіз в пробку за допомогою викрутки. Бажано щоб він був довгий і з глибокою нарізкою. Вкручуйте його так, як ніби вкручуєте штопор. Не затягуйте саморіз до кінця.

Захватіть міцно за головку саморіза і тягніть, так само, як і штопор. Повинно спрацювати!

ВІШАЛКА ДЛЯ ОДЯГУ

Якщо у вас немає саморіза з глибокою нарізкою, візьміть вішалку для одягу виготовлену з тонкого дроту і розкрутіть її і випряміть. Або виріжте центральну нижню частину вішалки, тобто найдовшу сторону трикутника, що йде від одного кута вішалки до іншого. Може ви і зіпсуєте тремпель, але воно того варто, ви зробите з нього свій штопор.

Обвийте один кінець дроту навколо жала викрутки, таким чином, щоб утворилася спіраль. Щоб добре завити спіраль, ви можете допомогти собі плоскогубцями, . Ви не виготовляєте витвір мистецтва, тому не переймайтеся, коли вийде трохи криво, і робіть так як ви вмієте.

Вкрутіть жало викрутки з навитою спіраллю у пробку. Потягніть за ручку викрутки і витягніть  її разом з пробкою.

ЛОЖКА АБО ВИДЕЛКА

Ви також можете дістатися до вина з допомогою ложки або виделки. Попросіть кого-небудь, щоб потримав і пляшку. Вона повинна стояти вертикально. Відкривайте вино в місці, де немає килимів та інших матеріалів, які можуть легко забруднитися.

Поставте ложку вертикально над шийкою пляшки, держалом вниз. Оберніть ложку рушником і штовхайте сильно пробку всередину. Друга людина в цей час повинна міцно тримати пляшку. Краще всього поставити пляшку на землю або підлогу, і тоді тримати.

ІНШІ МОЖЛИВОСТІ

Знайдіть якийсь предмет, досить твердий, довгий і тонкий, щоб він був тоншим отвору в шийці пляшки і міг послугувати у ролі відкривачки. Це може бути напилок (але не пилочка для нігтів, підійдуть напилки для обробки металу, дерева або пластику), і навіть товстий маркер.

Обгорніть горлечко пляшки паперовими рушниками, або старим рушником, таким, якого не буде шкода, коли він забрудниться вином. Зверніть також увагу на інформацію, що наведена у першому абзаці нашої інструкції – уникайте відкривання вина у місцях, де є килим або килимове покриття.

Поставте предмет, який ви вибрали вертикально над шийкою пляшки. Попросіть кого-небудь, щоб потримав вам пляшку. Вона повинна стояти вертикально.

За допомогою молотка забийте обраний предмет в пляшку, щоб він проштовхнув пробку всередину. Будьте обережні, щоб не вдарити іншу людину молотком по руці, або, щоб не розбити пляшку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× один = 5

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.