Головна / Різне / Як видалити слід від маркера?

Як видалити слід від маркера?

У будь якій сім'ї іноді трапляються маленькі катастрофи. Особливо, якщо у вас є мала дитина. Рано чи пізно вона візьме у свої руки так ретельно прихований вами маркер і почнуться веселощі. Сліди маркера можна буде знайти на стіні, на шафах, на підлозі, ну і, звичайно, на вашій дитині. Як видалити сліди діяльності з місць, від яких маркер повинен триматися подалі, ви дізнаєтеся, прочитавши статтю нижче.

marker

Речі, які вам потрібні:
зубна паста, лак для волосся, спирт, вода, чиста ганчірка.

1. Видалення маркера зі стіни. Це можна зробити за допомогою зубної пасти або лаку для волосся. Нанесіть на м'яку чисту тканину i потріть. Загалом, з цих двох засобів лак діє краще, але ви повинні бути обережні, тому що при сильному терті можна видалити фарбу зі стіни.
marker1

2. Видалення маркера з килима. Корисним тут буде оцет. Вилийте його на килим в тому місці, яке ви бажаєте очистити. Накрийте рушником. Акуратно притискайте рушник до килиму, щоб він ввібрав в себе фарбу з маркера. Не тріть рушником килим, тому що в цьму разі ви просто отримаєте велику пляму.

3. Видалення маркера з поверхні шаф. Тільки сприртом. Змішайте його з водою в пропорціях 1:1. Вилийте трохи на чисту тканину і потріть.
marker2

4. Видалення маркера з поверхні духовки. З духовки маркер витреться білим оцтом. Змочіть у ньому ганчірку та протріть поверхню.

5. Видалення маркера з дерев'яної підлоги. Важко видалити, але об'єднані сили спирту (розведеного у воді) і зубної пасти творять чудеса. Почніть зі спирту. Якщо повністю вивести слід не вдасться, добийте його зубною пастою.

6. Видалення маркера зі шкіри. Маркер зі шкіри видаліть маслом чайного дерева. Воно з цим впорається, і, крім того, не є токсичним.

marker3

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× 3 = двадцять сім

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.