Головна / Медицина / Як вибрати засоби від нежиті

Як вибрати засоби від нежиті

Багато хто з нас часто стикається з неприємною недугою — нежиттю. Засоби, які допомагають полегшити  цей стан, у величезному асортименті представлені на прилавках аптек. Препарати діляться на групи, а підбирати потрібні краплі слід виходячи з принципу їх дії.

Судинозвужуючі краплі здатні боротися з набряком слизової оболонки. Користуючись такими препаратами 2-3 дні, хворий відчуває полегшення дихання. Різні краплі від нежитю мають різні проміжки активної дії.

Якщо на упаковці написано, що препарат позбавляє від нежитю на термін до 12-ти годин, то використовувати такі краплі довше трьох днів не можна. Справа в тому, що використання медикаменту негативно відбивається на стані слизової оболонки. Його тривале використання призведе не до повного одужання, а до зворотного ефекту. Уважно читайте інструкцію: такі краплі не можна застосовувати вагітним жінкам та маленьким діткам, а також хворим на цукровий діабет.

Якщо ви купили краплі середньої тривалості дії, то застосовуйте їх не частіше одного разу на добу. Довше тижня їх використовувати не можна з-за підвищеної токсичності.

Краплі короткої дії можуть негативно позначитися на стані слизової оболонки, якщо застосовувати їх частіше 4-х разів на день.

Якщо нежить викликаний не застудою, а алергією, то вам необхідно лікувати його за допомогою антигістамінних крапель. Гомеопатичні препарати від нежитю володіють невеликим набором побічних дій. Якщо ви лікуєте нежить вже давно, але позитивного результату немає, то лікар може порекомендувати краплі з антибіотиками. Використовувати їх довше тижня не можна, тому що вони викликають звикання. Строго протипоказано користуватися краплями з вмістом антибіотиків вагітним жінкам і дітям.

Для профілактики нежитю рекомендується використовувати краплі та спреї на основі морської води. Якщо дере в горлі, а в роті з'явилася сухість, то обов'язково скористайтеся такими засобами. При своєчасному використанні препарати дуже ефективні, а для здоров'я вони абсолютно безпечні. Крім того, протипоказань такі засоби не мають.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× сім = 35

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.