Головна / Комп'ютеры та інтернет / Як вибрати мишку для комп'ютера

Як вибрати мишку для комп'ютера

Зовнішній вид мишки для комп'ютера не відіграє значення. Основний показник, на який варто звертати увагу — її ергономічність (зручність у руці, легке обертання коліщатка, відповідний розмір і т. д.).

Як вибрати миші для комп'ютера?

Варто розуміти, що миша для роботи і геймерська миша розрізняються. Для управління офісними додатками достатньо стандартного набору кнопок. Миша для геймерів обладнана додатковими кнопками з боків. Вони дозволяють швидше реагувати на дії гри, що розгортаються на моніторі комп'ютера. Звісно, гравець може грати звичайною мишкою, але спеціальна, з додатковими кнопками, буде зручніша.

Зручність бездротової мишки, яка працює через usb, незаперечна. Провід не мішається під руками, управляти комп'ютером можна з будь-якої відстані. Єдиний мінус у usb-миші — вона працює від батарейок. І при частому її використанні їх доведеться постійно міняти.

Перед покупкою миші потримайте її в руках. Чи зручно лягає долоню? Мишки бувають різними за розміром і вагою, виберіть ту, що ідеально підходить саме вам.

Чутливість миші — параметр, про який звичайні користувачі не замислюються. Вона вказана на упаковці під абревіатурою dpi (точок на дюйм). Чим вище цей показник, тим миша, відповідно, точніше. Це має значення в роботі графічного дизайнера, і, звичайно, для геймерів.

Забавні фігурні мишки. Мишка у подарунок — яку вибрати

Якщо хочеться вибрати мишу в подарунок, то не варто забувати про її корисні якості. Для офісної роботи смішна мишка цілком підійде, а ось досвідчений геймер або дизайнер графіки не буде радий подарунку, віддавши перевагу нехай старій, але зручній та ергономічній комп'ютерній миші.

Якщо особливих вимог до показників мишки немає, то можна вибирати пристрій будь-якого дизайну. Для тих, хто користується ноутбуком, більше підійдуть маленькі, «кишенькові» мишки. Вони бувають різних кольорів і форм, їх дуже зручно носити з собою. А для стаціонарних комп'ютерів у продажу є масажні мишки, прозорі, у вигляді тварин і комах. Така мишка стане гарним подарунком офісному співробітникові. Це не тільки корисний і сучасний пристрій, але і елемент декору робочого столу. Яскрава красива мишка буде радувати в сірі стандартні будні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ п'ять = 7

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.