Головна / Телефони, смартфони / Як скачати музику на телефон з комп'ютера через шнур

Як скачати музику на телефон з комп'ютера через шнур

Сучасні мобільні телефони являють собою пристрої з великими можливостями для розваг. Наприклад, можна скачати музику на телефон з комп'ютера через шнур USB, використовуючи спеціальні програми і можливості операційної системи.

Інструкція

    1. Щоб скачати музику на телефон з комп'ютера через шнур, вивчіть вміст упаковки, в якій поставлявся мобільний пристрій. Вам знадобиться USB-шнур, один кінець якого потрібно приєднати до телефону, а інший – до відповідного порту комп'ютера або ноутбука. Комп'ютер при цьому повинен бути ввімкнений.

 

    1. Почекайте деякий час, поки на екрані не з'явиться повідомлення про виявлення нового пристрою – вашого мобільного телефону. Найчастіше установка драйвера і підготовка пристрою до роботи відбуваються автоматично (бажано мати активне підключення до інтернету). Якщо ж цього не відбулося, швидше за все, потрібно вставити в CD-привід диск з комплектації телефону.

 

    1. Якщо мобільний пристрій визначився як зовнішній носій даних і з'явився в папці «Мій комп'ютер», це означає, що ви можете скачати музику на телефон з комп'ютера так само, як і, приміром, на флешку або зовнішній жорсткий диск простим перетягуванням треків за допомогою миші. Для цього виберіть або створіть папку Music в каталозі пристрою. Бажано, щоб треки, що переносяться, мали MP3 формат, який розуміє більшість сучасних телефонів. Як тільки процес копіювання буде завершено, натисніть правою кнопкою миші по значку пристрою і виберіть пункт «Безпечне відключення».

 

    1. У деяких випадках скачати музику на телефон через шнур можна тільки з використанням спеціальних програм. Наприклад, телефони Apple iPhone вимагають установки програми iTunes, Nokia — PC Suite і т. д. Програми можна скачати в інтернеті на сайтах виробників. Музику, необхідну для завантаження на телефон, спочатку потрібно перенести у вікно програми або виконати дію «Додати в бібліотеку...». Далі підключіть телефон через шнур USB і виконайте в програмі команду «Синхронізація», щоб скопіювати музику на пристрій.

 

  1. Деякі моделі телефонів дозволяють крім кабелю USB використовувати для бездротового перенесення файлів Bluetooth-адаптер, який можна придбати окремо. Цей пристрій підключається до комп'ютера через USB-порт. При цьому в телефоні потрібно увімкнути функцію Bluetooth і виконати пошук пристроїв. Як тільки бездротова синхронізація комп'ютера з телефоном буде завершена, пристрій з'явиться у папці «Мій комп'ютер» і стане доступним для перенесення даних.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


− два = 4

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.