Головна / Спорт / Як правильно качати прес?

Як правильно качати прес?

Незалежно від пори року,  найпопулярнішою вправою для позбавлення від великого живота є качання пресу. Однак, якщо ви хочете отримати максимальний ефект від таких вправ їх необхідно виконувати належним чином. Тільки завдяки правильному виконанню ви отримаєте плоский живіт. Використовуйте наведені нижче поради для позбавлення від зайвих кілограмів на талії.

press

  1. Ляжте на підлогу. Переконайтеся, що у вас є достатньо місця, щоб не вдарятися об меблі або стіни. Якщо у вас є діти або тварини, постарайтеся якимось чином їх відокремити, тому що увага буде постійно на них відволікатися, і це може стати перешкодою для спокійного виконання вправ.
  2. Ляжте на спину рівно і підтягніть коліна так, щоб вони були направлені у бік стелі, зі ступнями, розташованими долілиць на підлозі. Дякуючи такому підняттю колін, ви отримуєте позицію, яка не буде напружувати нижні м'язи спини. У цей момент варто трохи відпочити, перш ніж приступати до відповідальної частини виконання вправи. З таким плоским розташуванням спини на підлозі багато людей можуть відчувати біль у м'язах, тому що всі стреси і напружені моменти, що накопичилися, віддають саме в нижню частину спини. Таким чином варто деякий час почекати в положенні лежачи і трохи розслабитися.
  3. Виберіть положення рук. Існує кілька варіантів розташування рук. Деякі люди воліють класти руки уздовж тулуба або витягування їх вперед під час під'йому. Обидва ці способи роблять вправу трохи складнішою для виконання, а також призводять до того, що ваша шия залишається без захисту і підтримки. Кращий варіант розташування рук під час качання пресу, це тримати їх поруч з головою, але так, щоб майже її не торкатися. Таким чином можна отримати підтримку для голови і шиї, а ледь помітне касання призведе до того, що ви не будете тягнути шию і уникнете ривків під час виконання вправи, на відміну від випадка коли руки витягнуті вперед.
  4. Зробіть вдих. У процесі набирання повітря у легені плечі повинні залишатися на підлозі.
  5. Підніміть тулуб під час видиху. Тягніть м'язи живота в напрямку хребта так, щоб саме вони виконували роботу замість спини, плечей або лопаток. Контролюйте рух, щоб поступово підніматся до тих пір, поки плечі не випростаються, і вони не будуть розташовані під кутом 90 градусів до підлоги. Переконайтеся в тому, що в цей момент шия пряма і голова залишається рівною по відношенню до плечей.
  6. Поволі опустіться назад на підлогу. Робіть вдих, обережно лягаючи на спину. Відчуйте, як напружилися м'язи живота і використовуйте це, щоб контролювати рухи.
  7. Повторіть рухи підйому і опускання. Для початку виконайте стільки разів, скільки дозволяє вам ваше тіло. Якщо ви початківещь, то виконайте серію із 10 повторів, а для досвідчених їх повинно бути не менше 50. Коли ви почнете відчувати невелике печіння м'язів живота виконайте ще 3-5 повторів і закінчіть вправу.
  8. Тепер ви знаєте, як зміцнити м'язи преса. Ці поради дозволять Вам позбавитися від жира на животі. Якщо ви виконуєте вправи правильно, то буде достатньо декількох підходів протягом дня, щоб незабаром насолоджуватися плоским животом з рельєфним пресом.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


два × 9 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.