Головна / Дім, квартира, дача / Як позбутися мишей у будинку?

Як позбутися мишей у будинку?

Проблема ця, всупереч розхожій думці, зачіпає багато будинків. Гризуни охоче живуть в містах і на їхніх околицях  із-за великої кількості харчових відходів, які є для цих тварин їжею. Сміття рідко зберігається у закритих ємностях, і своїм смородом шле своєрідне запрошення для всіх гризунів на безкоштовний сніданок, яким вони з задоволенням користаються. І часто по дорозі вони потрапляють в наші будинки.

mouse-picture

  1. Перше про що треба потурбуватися, це захист побутового сміття, так, щоб ніякі тварини не могли до нього дістатися. Підтримання будинку у порядку і регулярне видалення залишків з кухні повинно ефективно захистити вас від небажаних орендарів.
  2. Якщо ви вже бачили, сліди існування шкідників на вашій території (наприклад, екскременти чи погризені кабелі), потрібно дізнатися, яким шляхом вони потрапляють до житлової частини будинку. Якщо не вдається знайти жодної щілини або у вас немає часу на її пошуки, можна скористатися способом з мультфільмів. В районі, де ми знайшли докази злочину розпорошіть тонким шаром тальк, і по слідам дрібних лапок на ньому, ви без проблем знайдете, звідки вони потрапили сюди. Місця проникнення слід надійно закрити якимось міцним матеріалом.
  3. Найпопулярнішим способом боротьби з гризунами є використання спеціальних пасток. Але радимо набратися терпіння і розставляти їх до тих пір, поки, нарешті, вам вдасться зловити незваного гостя. Дуже багато залежить від місця встановлення пастки. Якщо ви будете робити це неправильно, може виявитися, що ваші труди нічого не дають, тому спочатку слід з'ясувати, в яких місцях гризун фактично проживає або харчується і залишати там пастку. Те ж саме стосується отрути.
  4. Ще одним, але дуже рідко використовуваним і мало гуманним методом є полювання. Територія, на якій знаходяться непрохані гості оточується сіткою, а гризуни «викурюються» з їх нірок за допомогою газу і води.  Коли тварини вискакують на відкритий простір, їх вбивають.
  5. Однак якщо у вас не вистачає сил і нервів на такі дії, залишається викликати спеціаліста з сан-станції, який професійно та швидко позбавить вас від проблеми.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


вісім − 4 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.