Головна / Сад, город / Як посадити волоський горіх?

Як посадити волоський горіх?

Волоський Горіх відноситься до дуже привабливих листяних дерев, які ми можемо знайти у багатьох місцях світу. Характеризють його щільне листя і значна висота, а також простота посадки насіння.

volosski-gorih

 1. Посадка насіння волоського горіха.
  Зберіть зрілі плоди, що впали з дерева і ретельно висушіть їх. Висушені плоди закопайте у землю на глибину близько 20 см. Необхідно закопувати велику кількість плодів, тому що частина з них згниє, частина буде з'їдена мишами-полівками, а інші не проростуть. У разі, якщо проросте декілька паростків дерев, їх можна прорідити.На перші плоди доведеться чекати близько 7-10 років. Повноцінне плодоношення деревце почне тільки після 30 років. Плоди дерева «дитини» будуть більш низької якості, ніж плоди батьківського дерева. З цієї причини краще садити щеплені саджанці з розплідника, які будуть високої якості, а дерево буде плодоносити вже через 2-3 роки.

  Посадка саджанця волоського горіха
  Саджанці волоського горіха можна придбати в більшості садових магазинів, а також у розсадниках. Вибирайте дерево з здоровими і великими коренями.
 2. Місце посадки і вид землі
  Волоський горіх найкраще росте на родючих і дренованих ґрунтах, де кислотність нейтральна (рH 7). Якщо на вашій ділянці інший грунт, то необхідно за рік до запланованої посадки дерева підготувати його шляхом змішування землі з кальцинованими добривами і перегноєм.
 3. Коли садити волоський горіх?
  Волоський горіх найкраще садити восени, але в крайньому випадку можна це зробити і навесні.
 4. Лунка
  Лунка під волоський горіх повинна бути на 10 см глибше, ніж становить довжина коренів дерева. Після викопування лунки засипте дно перегноєм, на який розкладіть коріння дерева, а потім засипте їх землею і добре полийте.Якщо ви збираєтеся посадити кілька горіхів, то робіть це на відстані 8-10 м один від одного.
 5. Захист від морозу
  Якщо саджанець садять восени, то слід пам'ятати про необхідність його захисту перед морозами. Для цього обсипте стовбур дерева, додатковим шаром землі і закрийте корою, картоном або сіном.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


9 × вісім =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.