Головна / Дім, квартира, дача / Як пофарбувати стіни за допомогою пензля і валика?

Як пофарбувати стіни за допомогою пензля і валика?

У фарбуванні стін нібито немає нічого складного, але як це зробити на стільки добре, щоб не залишити смуг або щоб старий колір ніколи не проступав? Нижче ми представимо кілька порад, які, сподіваємося, допоможуть Вам професійно пофарбувати будь-яку стіну.

pokraska-sten
Речі, які вам потрібні:

Валик, Пензель, Піддон для фарби валика.

  1. При фарбуванні стіни, замальовуйте поверхню від верхнього лівого або правого кута вниз (кожен раз покриваючи близько 60 см2 поверхні стіни). Фарбу эмульсійну наносимо вертикальними або горизонтальними смугами, а емалі — вертикальними смугами. Перерву у фарбуванні ми робимо тільки після покриття всієї поверхні стіни.
  2. Кожний раз, коли ви набираєте фарбу, зливайте її надлишок. Замість того, щоб наливати фарбу у відерце, використовуйте пласку і широку коробку.
  3. Під час фарбування не розмахуйте щіткою занадто енергійно, тому що на стінах будуть видні полоси.
  4. Якщо ви використовуєте валик, при кожному проході відривате його від стіни і дайте йому провернутися в повітрі — це допоможе уникнути утворення патьоків на пофарбованій поверхні.
  5. Фарбуючи валиком наносьте фарбу в різних напрямках, а не як під лінійку.
  6. Завершальні рухи валиком або пензлем слід направляти перпендикулярно до вікон. Завдяки цьому не буде видно смуг від мазків пензлем на стінах.
  7. Якщо ви купили фарбу для якої достатньо нанесення одного шару, на цьому ваша робота закінчена. Якщо ні, то після висихання першого шару фарби приступаємо до повторного нанесення фарби.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


три × = 6

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.