Головна / Дім, квартира, дача / Як пофарбувати меблі?

Як пофарбувати меблі?

Якщо у вас є старі (але не старовинні) меблі, або ви придбали використовувані меблі, то самий легкий спосіб освіжити їхній зовнішній вигляд —  фарбування. Це дуже просто і майже кожен може з цим впоратися за один день, або за два вихідні дні (якщо ви фарбуєте повільно і рівномірно, або ви хочете нанести кілька шарів фарби).

jak_rozmalyovati_mebli

Речі, які вам потрібні:

фарба, наждачний папір, пензлі для фарбування, валик, палітра для фарби, викрутка, волога серветка

  1. Добре вимийте і висушіть меблі перед фарбуванням. Якщо вони складаються з декількох частин, відокремте їх одну від одної. Вийміть всі ящики і відкрутіть дверцята - фарбування буде легшим і ви будете впевнені, що фарба потрапить в кожен куточок. Видаліть також всі дверні ручки і замки. Якщо вони сильно пошкоджені, або ви хочете додати меблям інший характер —  купіть нові.
  2. Коли меблі вже вимиті і розібрані на частини, можна приступати до наступного етапу. Протіть поверхню наждачним папером. Це дуже важливо, тому що видалить всі нерівності і стару полущені фарбу або лак. Підготуйте поверхню до фарбування. Не потрібно терти наждачним папером занадто сильно, ваша мета не позбутися від всієї старої фарби або лаку, тільки тих її фрагментів, які вже відстали. Як закінчите, протріть меблі вологою ганчіркою, щоб зняти з них пил.
  3. Тепер ви можете приступати до фарбування. Спочатку пензликом пофарбуйте кромки і западини. Потім починайте фарбування всієї поверхні меблів. Це можна зробити за допомогою валика. Якщо старий колір буде ще проступати через новий шар фарби, не хвилюйся. Просто, як фарба висохне, нанесіть другий шар. Краще нанести два тонких шару фарби, ніж один товстий.
  4. Можна також після повного висихання першого шару фарби, знову протерти поверхню меблів наждачним папером. Це згладить нерівності і створить ідеальну поверхню для фарбування. Знову зітріть пил вологою серветкою і почекайте, поки поверхня висохне. Нанесіть другий шар фарби.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


− один = 3

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.