Головна / Чоловік, жінка, сім'я / Як поцілувати дівчину?

Як поцілувати дівчину?

Ви можете вірити чи ні, але якщо ви на побаченні з дівчиною, і все йде чудово,  то коли приходить час поцілунку —  вирішується питання, чи є у вас шанс на щось більше. Правильний поцілунок може зробити так, що жінка буде вас бажати, як ще ніколи раніше. Поганий поцілунок може, зробити так, що вона не захоче вас більше бачити. Звичайно, у кожної дівчини є свої пріорітети, це стосується також поцілунків. Але, на щастя, є річ, яка для всіх жінок загальна. А саме, коли вони цілуються, люблять відчувати пристрасть і відданість. Нижче ви знайдете поради про те, як поцілувати дівчину, щоб вона зрозуміла ваше бажання.

pozelui

Використовуйте оточення.

Хоча і не завжди можна знайти потрібне місце, але іноді все ж трапляються такі випадки, і коли ви навчитеся їх використовувати, ви можете залишити незгладимий слід в пам'яті вашої подруги. Наступного разу, коли ви будете в парку восени під час заходу сонця, чи вам випаде спостерігати вечірні вогні міста, хапайте свою дівчину, щільно притисніть її до себе і подаруйте їй ніжний поцілунок. Додаткові бали вам принесе не тільки спонтанність, але і відповідне оточення. Воно збуджує в дівчині романтичний настрій, і можливо це так її вразить, що вона розповість про цей момент всім своїм подружкам.

Подбайте про правильне використання рук.

Не дивлячись на те, що багато роботи під час поцілунку виконують ваші губи, не можна недооцінювати важливість рук. Кілька способів розташування рук під час поцілунку:

  • Повільно пестіть її шию
  • Обійміть її обличчя обома руками
  • Тримайте її підборіддя однією рукою
  • Обережно відведіть її волосся
  • Зплетіть свої руки з її руками
  • Робіть щось руками замість того, щоб зосередитися тільки на губах

Покажіть енергію.

Дуже важко виявляти енергію під час поцілунку. Але ви можете цілувати її, глибоко, пристрасно, так, щоб дівчина відчула, що вона єдина жінка у світі, яка має для вас якесь значення. Ви можете також зупинити на мить поцілунок і заглянути їй глибоко в очі. Краще всього підійти до неї перед поцілунком так, щоб ваші губи знаходилися дуже близько один до одного, але не цілуйте її відразу. Нехай напруга між вами наростає кілька секунд, перш ніж доторкнутися вашими губами до її губ.

Цілуйте не тільки в губи.

Не обов'язково ви повинні зосередитися тільки на її губах, цілуйте мочки її вух, щоки, надбрівні дуги або тільки одну губу за раз. Ви також можете спуститися трохи нижче і цілувати її шию, ключицю, плечі, руки і зап'ястя. Незалежно, від техніки поцілунку, потрібно показати, як сильно ви її хочете.

Поради

  • Не зосереджуйте свій час на її губах або що ще гірше тільки на одній її губі. Вставте язика до її рота, щоб масажувати її язик.
  • Не кусате її в губи і язик,  якщо тільки вона не дає ясно вам зрозуміти, що це їй подобається.
  • Не смокчіть ні її губ, ні язика.
  • Намагайтеся, щоб ваш язик був ніжний і розслаблений. Нехай  її язик час від часу шукає ваш.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


чотири − 3 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.