Головна / Електроніка / Як почистити екран LCD-монітора?

Як почистити екран LCD-монітора?

Плaскі монітори, відомий також, як LCD-монітори, трохи відрізняються від своїх двоюрідних братів кинескопних моніторів (CRT), якщо мова йде про спосіб їх очищення. Ваш стандартний CRT-монітор може бути очищений, в принципі, таким же чином, як і будь-яка інша скляна поверхня в офісі або вдома. Однак плaскі монітори вимагають трохи більше обережності в процесі їх чищення. Їхні дисплеї набагато більш чутливі, і можуть дуже легко зазнати подряпин і пошкоджень. Те ж саме стосується і Вашого LCD-телевізора. Дотримуйтесь наведених нижче порад, щоб протягом декількох хвилин безпечно очистити свій плаский монітор.

LCD-monitor

  1. Вимкніть монітор. Коли екран чорний, легше буде побачити брудні, жирні плями.
  2. Візміть суху м'яку тканину і акуратно протріть екран. Ідеальним вибором буде використання тканини з мікроволокна, яка використовується, наприклад, для очищення очок.
  3. Якщо за допомогою сухої ганчірки не вдалося повністю видалити плями бруду та жиру, не натискайте сильніше, щоб їх витерти. Пряме натискання на LCD-монітор дуже часто призводить до вигоряння пікселів.
  4. Якщо це необхідно, трохи змочіть тканину в дистильованій воді або в розчині, що містить в рівних пропорціях дистильовану воду і білий оцет. Багато компаній випускають маленькі пляшечки зі спеціальною рідиною для очищення пласких LCD-екранів, однак, суміш води і оцту, як правило, настільки ж ефективна.
  5. Пластикову кромку  навколо екрана, ви можете очистити за допомогою універсального засобу для очищення, але майте на увазі, що треба уникати контакту рідини з екраном.

Поради

  • Уникайте використання паперових рушників, туалетного паперу, серветок або чогось такого, як, наприклад, ваша власна сорочка, для протирання LCD-моніторів. Ці продукти не є досить м'якими і можуть подряпати екран.
  • Уникайте препаратів для очищення, які містять аміак, етиловий спирт, ацетон, толуол, кислоту, етилен або хлористий метил. Ці хімічні речовини можуть реагувати з матеріалами, з яких виготовлений РК-монітор і призвести, наприклад, до пожовтіння екрану або викликати які-небудь інші ушкодження.
  • Ніколи не бризкайте рідиною безпосередньона LCD-монітор, оскільки вона може вбиратися в екран і привзести до пошкоджень.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


8 + = сімнадцять

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.