Головна / Дім, квартира, дача / Як побудувати підмостки своїми руками

Як побудувати підмостки своїми руками

Підмостки — це майданчики біля берегової лінії, які ніби зависли над водою. 

Зазвичай вони дерев'яні і являють собою продовження садової доріжки. На підмостки можна поставити дерев'яну альтанку або лавочку, сидячи на якій приємно ловити рибу або просто милуватися ставком. А якщо у водоймі можна купатися, то більш зручного місця для пірнань не знайти.

Проектування і установка підмостків — цікава і творча завдання:

1. Спочатку встановлюються палі, їх можна зробити з металевої труби (100×100 мм),

2. Потім до них кріпиться дерев'яна або металева рама, до якої вже кріпляться дошки настилу. Між ними для вентиляції деревини залишаються зазори.

3. На березі через кожні три метри, споруджуються фундаментні стовпи, на які спирається настил. Вони повинні підноситися над водою на 20-30 см., враховуючи те, що в періоди дощів рівень води підвищується. На думку фахівців, підмостки робляться не більше 25% від дзеркала води.

З міркувань безпеки і для краси по периметру зазвичай встановлюється огорожа. Тут все залежить від вашої уяви. Можна між стовпчиками натягнути канати або яскраво їх пофарбувати. А якщо у вас маленькі діти, то краще зробити огорожу більш надійною.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


дев'ять − = 1

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.