Головна / Електроніка / Як підключити телефон до комп'ютера через Bluetooth?

Як підключити телефон до комп'ютера через Bluetooth?

Bluetooth-це технологія, що забезпечує з'єднання між собою декількох пристроїв без використання проводів і кабелів. Якщо ваш комп'ютер має модуль Bluetooth, ви можете підключити до нього практично все, що має таку ж функціональність: сканер, принтер, і навіть модем. Якщо ваш телефон підтримує Bluetooth ви можете синхронізувати його з комп'ютером, щоб мати можливість передавати між ними файли і мати їх завжди під рукою, навіть тоді, коли ви знаходитесь в дорозі. Прочитайте цю інструкцію, і ви дізнаєтеся, як підключити телефон до комп'ютера за допомогою Bluetooth.

Bluetooth

  1. Завантажте необхідне програмне забезпечення. Це перший крок на шляху до успіху всієї операції. Відповідне програмне забезпечення дозволить підключити телефон до комп'ютера і обмінюватися файлами між ними. Щоб скачати таку незамінну програму, вам потрібно зайти на сайт виробника вашого телефону, знайти потрібне програмне забезпечення та завантажити його. Якщо у вас є телефон Samsung, зайдіть на сайт компанії Samsung, якщо це Nokia, відвідайте веб-сайт цієї компанії. Такого роду програми, як правило, надаються безкоштовно.
  2. Встановіть завантажену на першому кроці програма. Завантажену на комп'ютер програму слід встановити. Після подвійного кліка на значок програми з'явиться майстер, який проведе вас через весь процес установки. Після завершення установки, запустіть програму.
  3. Ввімкніть Bluetooth на телефоні і комп'ютері. На комп'ютері ви можете зробити це, зайшовши в Панель управління і натисніть на іконку Bluetooth. У телефоні це робиться за допомогою активації потрібної функції в панелі «Підключення» (назва залежить від моделі телефону). Завдяки цьому комп'ютер буде в змозі виявити всі пристрої, що використовують Bluetooth. У більшості ноутбуків Bluetooth можна включити також за допомогою спеціально виділеної кнопки на клавіатурі.
  4. З'єднайте обидва пристрої за допомогою Bluetooth. Коли ця опція увімкнена, і на комп'ютері і на телефоні, комп'ютер повинен виявити телефон і встановити з'эднання. Тепер, використовуючи завантажену на першому кроці програму, виберіть файли, які потрібно завантажити і вкажіть куди.
  5. Терпляче чекайте. Передача великих файлів по Bluetooth може зайняти деякий час.
  6. Вимкніть Bluetooth. Після завершення передачі файлів вимкніть Bluetooth у телефоні та на комп'ютері. Готово!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


− вісім = 1

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.