Головна / Дім, квартира, дача / Як недорого оновити кухню?

Як недорого оновити кухню?

Як і більшість речей, мода на інтер'єр кухні змінюється кожні кілька років. На жаль, вартість ремонту настільки висока, що більшість з нас не може дозволити собі змінити обстановку разом зі зміною моди. Хоча немає ніякого способу, щоб повністю замінити кухню, не витрачаючи гори грошей, однак їй можна надати свіжість і модний зовнішній вигляд за невеликий кошт. Не потрібно викидати речі, досить замінити одну-дві або додати щось нове, і ваша кухня буде виглядати зовсім по-іншому. Нижче ви знайдете поради про те, як недорого оновити кухню.

obnovlenie_kuhni

Речі, які вам потрібні:

Фарба, ручки для шаф, світильники кухонні, водопровідний кран-змішувач, лінолеум

  1. Колір фарби. Колір, який був стильним кілька років тому, сьогодні, напевно, вже буде немодним. Крім того, бруд і сліди що з'явилися на пофарбованих поверхнях при тривалій експлуатації , і до яких ви, напевно, вже звикли, візуально роблять кухню старою. Фарбування стін у новий, яскравий і модний колір-це найпростіший і відносно дешевий спосіб оновити інтер'єр. В залежності від того, які у вас шафи, ви можете розглянути можливість пофарбувати їх.
  2. Встановіть для шаф нову фурнітуру. Так само, як і колір фарби, фурнітура може вийти з моди. Дверні  ручки для шаф доступні в більшості ремонтно-будівельних магазинів, і в деяких меблевих магазинах. Їх заміна дуже проста, а ваші шафи придбають абсолютно новий вигляд.
  3. Подумайте над освітленням. Якщо у вашій кухні, як і раніше, переважають люмінесцентні лампи (або лампи розжарювання), не дивуйся тому, що виглядає вона немодно. Сучасне, стильне освітлювальне обладнання легко можна підключити до вже наявних проводів. Воно освіжить зовнішній вигляд всієї кухні і в той же час зробить приміщення набагато світлішим, ніж досі. Сучасний вигляд ви можете також отримати через монтаж освітлення під підвісними шафами.
  4. Замініть кран над кухонною раковиною. Безумовно, новий стильний кухонний кран зробить так, що умивальник буде виглядати набагато краще. Якщо ви не хочете самостійно міняти кран, викличте фахівця, така послуга не повинна бути дорогою.
  5. Заміна підлоги не є чимось, що кожен з нас може зробити самостійно. Однак якщо ваш підлога ще дуже добре функціонує, ви можете покласти на неї лінолеум з модним зараз малюнком. Така зміна буде простою у виконанні і відносно недорогою.
  6. Довершіть оновлення кухні вішаючи нові картинки, або додавши нові рослини (наприклад, трави). Кожен з цих елементів є відмінним оздобленням нового зовнішнього вигляду приміщення.

Поради

  • У будівельних магазинах  є світильники для кухонних шаф що живляться від на акумуляторів. Завдяки цьому вам не потрібно буде турбуватися про нові кабелі в старій кухні.
  • Не підбирайте колір фарби орієнтуючись на упаковцку, тому що ви можете бути розчаровані результатом, який побачите у себе в квартирі. Попросіть у магазині зразки кольору і перевірте, як вони будуть виглядати у світлі вашої кухні.
  • Відвідайте магазини, в які ніколи не ходите. Може виявитися, що ви знайдете в них речі, про існування яких навіть не знали.
  • Якщо ви хочете найняти фахівця для ремонту, спочатку перевірте його рекомендації.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× 2 = шість

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.