Головна / Різне / Як не допустити злому вашого будинку?

Як не допустити злому вашого будинку?

Зломи будинків і квартир найчастіше робляться з метою пограбування. Як чинити, щоб не стати жертвою злодія? — Прочитайте статтю і дізнайтеся кілька корисних порад!

pograbuvannya

  1. Жоден злодій, як правило, не вирішує вдиратися до будинку «експромтом». Це було б з його боку щонайменше нерозумно. Злодії, як правило, довго готуються до запланованого пограбування. Перше, що вони раблять, обирають собі жертву — часто таку, яка живе в чудовому будинку, побудованому з розмахом. Зазвичай це свідчить про достаток жертви. Коли ціль визначена — грабіжник декілька тижнів може спостерігати свою жертву так, щоб дізнатися її розпорядок дня.
    Тому, якщо це можливо, ви повинні обмежити планові виходи з будинку в один і той же час і повернення однакового часу. Якщо у вас є можливість, наприклад, відлучитися з роботи, то загляньте додому в середині дня — це, безумовно, зіб'є з толку можливого грабіжника.
    Якщо ви виходите з будинку по вечорах — встановіть невелику лампу, яка може імітувати чиюсь присутність в будинку. Ніколи не гасіть все світло в будинку. Якщо ви хочете, можете залишити, наприклад, включене радіо.
  2. Ще при будівництві будинку, варто подумати про можливість злому. Необхідно інвестувати у відповідні огорожі та освітлення. Добре підійде освітлення на фото-елементах. Завдяки цьому вам вдасться ввести грабіжника в невизначенність і розгубленість. Уникайте місць, де можна ідеально сховатися, тому що в противному випадку збільшується ймовірність, що скрадливий злодій нападе на вас, коли ви навіть не будете чекати цього.
  3. Гарним рішенням є сторожова собака. Це не обов'язково має бути великий, агресивний пес. В першу чергу мова йде про те, що ці тварини, як правило, роблять багато шуму, побачивши незнайому людину, що заходить у двір і тим самим лякає потенційних грабіжників. Маленькі собачки також можуть бути дуже небезпечні.
  4. Варто інвестувати в необхідне обладнання. Сьогодні у нас в розпорядженні безліч гаджетів — від систем охоронної сигналізації до захисних кодів, зашифрованих ключів і прихованих міні-камер. Такі системи дозволять нам швидко відстежити злодія, якщо ви вже стали жертвою злому.
  5. Коли ви кудись їдете і надовго залишаєте будинок, не варто сильно розповсюджуватися про ваш від'їзд. Грабіжники з нетерпінням чекають періоди літнього відпочинку, і святкових канікул, коли люди масово виїжджають з дому. Якщо вам треба поїхати надовго, попросіть родичів чи надійних друзів, щоб вони заглядали до вашого місця проживання, і перевіряли, чи все в порядку. Якщо у вас є надійні сусіди — попередьте їх про свій від'їзд, і вони, безумовно, звернуть більше уваги на ваших відвідувачів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ вісім = 14

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.