Головна / Спорт / Як мати великі груди? Вправи для збільшення грудей

Як мати великі груди? Вправи для збільшення грудей

Не всі жінки задоволені розміром своїх грудей, але вони не знають, що є можливість їх збільшити природним шляхом. Бюст мрії можна отримати не тільки в кабінеті лікаря. Для цього просто необхідно трохи терпіння, в поєднанні з регулярним масажем грудей і вправами для м'язів грудної клітки. І все це не виходячи з власного будинку, абсолютно природними методами. Вам більше не потрібно піддаватися дорогій і болючій операції. Нижче ви знайдете поради, як природно збільшити ваші груди.

bolshaya-grud

  1. Кожен день після душу виконуйте масаж грудей. Для масажу використовуйте подушечки пальців, робіть ними повільні кругові рухи. Масажуйте свої груди зверху вниз і назад. Масаж повинен тривати близько п'яти хвилин.
  2. Тренуйте ваші грудні м'язи, щоб підняти груди і збільшити їх розмір. Виконуйте по 2-3 серії приведених нижче вправ, а в кожній серії зробіть 8-12 повторень. Пам'ятайте, що вправи треба виконувати принаймні 3 або 4 рази на тиждень.
  3. Вправа 1. Встаньте лицем до стіни на відстані близько 60 см, руками зіпріться об стіну на рівні ваших плечей. Повільно згинайте руки в ліктях і опускайте грудну клітину в напрямку стіни. Розпрямте руки і поверніть тіло у вихідне положення. Якщо ви хочете збільшити інтенсивність вправи, опустіть своє тіло і утримуйте його у цьому положенні 10 – 15 секунд, а потім поверніться у вихідне положення.
  4. Вправа 2. Віджимання – ляжте на живіт, обіпріться об підлогу розпрямленими руками і пальцями ніг. Не прогинайтеся у попереку, тримайте тулуб рівно. Зігніть руки в ліктях, опустіть тулуб так низько, як тільки зможете, а потім поверніться у вихідне положення. Якщо ця версія вправи для вас занадто складна, спробуйте обпиратися на коліна, а не на пальці ніг.
  5. Вправа 3. Ляжте спиною на підлогу, злегка зігніть коліна. У кожну руку візьміть гантелі або будь-який інший важкий предмет. Розкиньте розпрямлені руки з гантелями у сторони. Почніть одночасно зводити прямі руки вгору, поки вони не стануть вертикально над грудьми, утримуйте це положення протягом секунди, а потім поверніться у вихідне положення.
  6. Пам'ятайте, що у разі якихось проблем зі здоров'ям треба проконсультуватися відносно комплексу вправ з лікарем.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× 6 = тридцять шість

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.