Головна / Догляд за зовнішністю / Як мати м'які п'яти?

Як мати м'які п'яти?

Влітку наші ноги піддаються різного роду подразненням. Це також час, коли ми одягаємо сандалі та інші відкриті туфлі. Наші ноги так сильно пересихають, що епідерміс стає твердим, а п'яти грубими, жорсткими і нерідко тріскаються. Коли так стається, ми соромимося показати п'яти і ступні, вони не тільки негарно виглядають, але й неприємні на дотик, іноді навіть ми відчуваємо легкий біль. Але є способи цього не допустити.

stopa

Просто потрібен правильний догляд за стопами, щоб цілий рік насолоджуватися красивими ногами. Домашні методи-це те, що працює майже в ста відсотках. Наші бабусі, зрештою, справлятися з такими проблемами без салонів краси. Якщо їм це вдавалося, і нам вдасться. Але у трохи зміненій версії, тому що ми будемо використовувати рідину для полоскання рота, якої бабусі не мали. Відмінний спосіб, рекомендую.

Речі, які вам потрібні:

піна для гоління, тепла вода, рідина для полоскання рота, два невеликих рушники, крем для ніг.

  1. Вимийте ноги. У невеликій мисці змішайте рідину для полоскання рота з теплою водою в однакових пропорціях.
  2. Покладіть до цієї миски рушники і змочіть їх  сумішшю води і рідини для полоскання рота.
  3. Нанесіть на п'яти і стопи піну для гоління.
  4. Витягніть один рушник, злегка його відіжміть і оберніть їм ногу намазану піною.
  5. Tе ж саме зробіть з іншою ногою і другим рушником.
  6. Залиште так загорнуті ноги на 30 хвилин.
  7. Через 30 хвилин за допомогою того ж рушника розітріть ноги, зокрема п'яти, використовуючи його як тертку для ороговілого епідермісу. Ви побачите, як розмоклий епідерміс буде залишатися на рушнику.
  8. Ополосніть ноги в чистій воді. Протріть їх насухо та змажте кремом для ніг. Одягніть шкарпетки і лягате спати. Вранці ви відкриєте для себе красиві і м'які п'яти і стопи.
  9. Застосовуйте цей метод один раз в тиждень або коли ви відчуваєте, що ваші ноги і п'яти потребують допомоги. Однак, не частіше ніж три рази на тиждень.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


два × = 16

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.