Головна / Чоловік, жінка, сім'я / Як маніпулювати чоловіком?

Як маніпулювати чоловіком?

Вам набридла постійна боротьба за першість зі своїм партнером? Навіть в самих банальних речах ви завжди отримуєте негативну відповідь? Пора покінчити з цією вічною війною, прийшов час зробити так, щоб ваш чоловік дав вам все, що ви захочете. Нижче ви дізнаєтеся, як маніпулювати чоловіком, щоб його до цього спонукати.

kak-manipulirovat-muzhchinoy

  1. Подумайте, що рухає вами. Чого ви, власне, хочете від свого чоловіка? Чи це виправдано? Розумно? Наскільки чесно по відношенню до нього? Чи це морально? Задайте собі питання, чи варте те, чого ви хочете зусиль по реалізації? Якщо ви будете дбайливою щодо партнера і виявите трохи терпіння,  це збільшить шанс, що ви отримаєте те, що вам потрібно. Адже зрозуміло, що є речі, які у вас є право вимагати як дівчині або дружині. Це час, увага, прояви ніжності, секс, вірність, квіти, ювелірні вироби час від часу  - це речі на які ви маєте право. Пам'ятайте, що природний інстинкт чоловіка наказує йому дати жінці все, що їй потрібно. Тому якщо ваш партнер цього не робить, дайте йому зрозуміти, що щось не так, як повинно бути.
  2. По-перше, ви повинні прийняти його саме таким, яким він є зараз, не змінюючи його. Смішно? Зовсім ні. Це найважливіший крок у всьому процесі. Якщо ви цілком і повністю не приймаєте людину, то i вона не захоче робити що-небудь для вас. Це означає, що ви не можете ображати чоловіка, не варто критикувати його, не кидайте в його бік саркастичних зауважень, не кажіть йому, що він погано виглядає. Нічого з цього. Що жінкам найважче прийняти у чоловіках? Як правило, друзів, родину, звички в їжі, відсутність почуття стилю, спосіб проведення вільного часу, інтерес до спорту — цей список може продовжуватися до нескінченності. Вам не можна нічого говорити про будь-яку з цих речей. Якщо вам треба щось сказати, нехай це буде комплімент. Наприклад, скажіть: «Дуже приємно було побачитися з твоєю мамою сьогодні вдень, відмінно виглядає». Звучить це, безумовно, краще, ніж «не можу терпіти твоєї матері, вона жахлива». Помічаєте різницю?
  3. Цінуйте його за те, що він вже для вас зробив. Не можна упускати з уваги дрібниць, які дуже важливі. ВІн виніс сміття вчора ввечері? Нагодував собаку сьогодні вранці? Він взяв тебе в кіно минулого тижня? Ви вважаєте, що це нічого особливого, і він просто виконує свої обов'язки? Озирніться навколо і подумайте ще раз! Багато чоловіків цього не роблять. Так що хваліть його з ентузіазмом за будь-яку, навіть невелику річ, яку він зробить для вас. Цим ви вкладете його на лопатки.
  4. Зробіть  так, щоб він відчував себе добре з вами. Зверніть увагу на його кращі риси і не бійтеся хвалити його в очі. Останнім часом багато тренується? Цінуйте його м'язи. Геній військових історій? Хваліть його блиск і летючий розум. Говорячи компліменти ніколи не використовуйте форми «Ти такий милий» або «Ти такий смішний». Будьте точною і конкретною.
  5. Перейдіть до дії. Зрештою, після виконання перших чотирьох кроків (витратьте на це, принаймні, кілька тижнів), ви можете отримати щось для себе. Говоріть повільно, м'яким, спокійним голосом, (чоловіки терпіти не можуть галасливих жінок та ще й з скрипучим голосом). У самий жіночний, кокетливий спосіб скажіть, що ви хочете мати. Не треба пояснювати і виправдовувати своїх потреб. Не можна казати «Я хочу мати нове плаття, тому що я не купила жодного протягом останніх шести місяців». Не виправдовуйтеся, кажучи, наприклад, «Ти витратив в цьому місяці більше на свої розваги, ніж я, так буде справедливо». Просто скажіть з посмішкою на губах, що дуже хотіла б мати нове плаття і додайте в кінці «будь ласка». Як гарно звучатиме фраза: «Дорогий, чи можу я отримати нове кольє, дуже тебе прошу?», або «ми можемо відвідувати ваших батьків не частіше, ніж раз на місяць, будь ласка». Звичайно, кращий результат ви досягнете, якщо скажете своє прохання, сидячи у нього на колінах, з руками оплетеними навколо його шиї.
  6. Коли ви отримаєте те, чого ви хотіли (а ви, звичайно, отримаєте), виявіть ентузіазм. Дякуйте партнеру щиро і не соромся невеликих проявів дитячої радості, яку можна виразити через хихикання або плескання в долоні. Пам'ятайте, що більш за все в світі, чоловіки люблять дивитися як радіють жінки. Тому, як тільки ви почнете відноситись до нього, так як він хотів би, він зробить все, щоб дістати з неба зірки і кинути їх біля ваших ніг.
  7. Не вимагайте нічого силою, зробіть ставку на свою чарівність. Пам'ятайте (це дуже важливо), що чоловік може не піддатися на ваші чари і почне задавати вам багато питань в стилі «Навіщо тобі ще одне плаття?», "Чому ти не хочеш проводити з моїми батьками кожну неділю ? " і т. д. В такій ситуації ні в якому разі не можна вам вступати з ним ні в які дискусії. Не сперечайтеся з ним. Скажіть дуже-дуже мило і кокетливо «Просто мені дуже подобається» або «Я хочу провести неділю тільки з тобою». Чоловік з легкістю може розбити ваші логічні доводи, але ніколи не буде сперечатися з вашими почуттями і бажаннями.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


сім × 5 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.