Головна / Догляд за зовнішністю / Як ефективно збільшити губи?

Як ефективно збільшити губи?

Ми підкажемо, як правильно підібраним доглядом та макіяжем збільшити губи до розміру XXL.

papilot_uroda_makijaz

Великі, повні і гладкі губи завжди в моді. Нічого, так як вони, не стимулює розвиток чоловічих почуттів. Спробуйте отримали сексуальний розмір XXL, який поставить на коліна вашого хлопця. На наше щастя, косметичны компанії змагаються у створенні нових, революційних препаратів, які дозволять вам провести невеликі метаморфози не виходячи з дому.

Переважна більшість косметичних засобів, що дають ефект збільшення губ містять спеціально створений морський колаген. Закритий в мініатюрних капсулах віт проникає через епідерміс, поступово вивільняється і зв'язується з водою тканин, збільшуючи губи на кілька годин. Інші помади, що містять колаген, стимулюють кровообіг, що дає ефект м'якого поколювання. Додатковою перевагою цього типу засобів є довготривале, відчуття зволоження.

Препарати на основі вітаміну B розширюють кровоносні судини — збільшення чітке, але тільки приблизно на 3 години. Існує також блиски для губ, що містять екстракти гострого червоного або кайєнського перцю або перцю, які стимулюють мікроциркуляцію і візуально збільшують губи.

Аналогічні (хоча і не настільки вражаючі) результати, ви можете отримати, регулярно роблячи пілінг змащених вазеліном губ. Використовуйте для цього м'яку зубну щітку для зубів. Це не тільки збільшить кровообіг, але і допоможе позбавитися від себе мертвого епідермісу.

Секрет збільшуючих помад і лосьйонів також у їх колірній гамі і вміст відбитних пігментів. Використовуються у них так звані призматичні губки, які розщіплюють світло, надаючи дивовижний блиск. Крім того блиску надає присутність полімерів, що також полегшує нанесення косметики і запобігає її розмиттю.

На жаль, у випадку дуже вузьких губ (або асиметричних) необхідні більш радикальні дії, бо оптичні трюки, нічого не дадуть. Найкраще в таких ситуаціях працює гіалуронова кислота. Ефект процедур проведених з її участю триває до 9 місяців. Потім зникає. На жаль, якщо часто покусувати губи, масажувати і т. д., зникнення ефекту буде прискорене. Застосовуються три види препаратів з чистою гіалуроновою кислотою: Restylan(ефект тримається до півроку), Juvederm (ефект зберігається протягом приблизно двох місяців), а також SurgiLips (містить розширені частинки, м'якої гелеподібної консистенції, і дає відмінний ефект на 9 місяців).

Стандартна процедура ін'єкції губ колагеном, якщо добре проведена, триває не довше, ніж чверть години і повністю безболісна (завдяки місцевійй анестезії). Потрібно однак рахуватися з побічним ефектом у вигляді триденних набряків, а іноді з легким посинінням.

Метод збільшення губ власним жиром має багато переваг. Жир, як правило, викачується з живота, фільтрується і вводиться в губи. Процедура займає близько 40 хвилин. На жаль, вам доведеться її повторювати, тому що після першого введення ін'єкцій жир майже повністю всмоктується. Ефекти від наступних процедур вже набагато більш довговічні і дозволяють насолоджуватися пухкими губами, навіть декілька років.

Як збільшити губи макіяжем?

Щоб збільшити губи макіяжем використовуйте яскраві, пастельні помади. На середину губ нанесіть світлий, перламутровий блиск для губ (але якщо у вас нижня губа набагато більша, ніж верхня, світлу пляму нанесіть тільки на верхню). Уникайте темних контурів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


8 + чотири =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.