Головна / Догляд за зовнішністю / Вибираємо сонцезахисний засіб: практичні рекомендації

Вибираємо сонцезахисний засіб: практичні рекомендації

Серед багатого асортименту сонцезахисних засобів часом буває важко остаточно визначитися з вибором і з'ясувати, який з них виявиться найбільш ефективним.

Щоб зробити правильний вибір, необхідно, в першу чергу врахувати тип шкіри і той ефект, який хотілося б побачити в результаті прийняття сонячних ванн.

  • Крем. Ідеальний варіант сонцезахисного засобу для нормальної, сухої і чутливої шкіри. Креми мають зволожуючий ефект і самий стійкий захист від ультрафіолетового випромінювання.
  • Масло. Надає менш ефективний захист від сонячних променів, ніж крем або спрей. В основному масло підходить людям зі смаглявим типом шкіри, які не схильні до обгорання. При проблемній та жирній шкірі використовувати масло не рекомендується.
  • Спрей. Головною його перевагою можна назвати зручність в користуванні. Спрей не бруднить руки, а також рівномірно розпорошується на всю поверхню тіла. Єдиним недоліком даного засобу можна назвати те, що він не володіє достатнім рівнем водостійкості.

При виборі того чи іншого сонцезахисного засобу важливо пам'ятати про його рівень захисту. Для світлою, чутливої шкіри бажано вибирати засіб, рівень захисту якого (так званий SPF-фільтр) становить 30+ і вище. Для нормальної шкіри краще всього підійде крем або масло з SPF 15-20.

Крім масел, кремів і спреїв, існують також спеціальні стіки, призначені для захисту чутливої шкіри навколо очей, і різноманітні гігієнічні помади, які запобігають пересихання губ на сонці.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ вісім = 13

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.