Головна / Дім, квартира, дача / Сучасна вітальня. Виберіть правильне освітлення

Сучасна вітальня. Виберіть правильне освітлення

Освітлення у вітальні виконує безліч практичних функцій. Воно вже є не тільки джерелом світла, але і елегантною прикрасою, яка створює стиль за рахунок стильних світильників та світлових і атмосферних зон, отриманих з допомогою різної інтенсивності джерел світла розташованих в різних місцях.

salon

Тому, облаштовуючи сучасну вітальню потрібно ретельно планувати не тільки вибір меблів і облицювання стін, а також освітлення. На початку ми повинні визначити, скільки і яких джерел світла потрібно. Хочемо ми мати тільки центральне освітлення в нашій вітальні, чи також додатково на диван? Буде це освітлення типу led або галогенні лампи?

Більше джерел світла, нам знадобиться, коли ми вирішили розбити простір на зони — тоді треба окремо висвітлити кожну із зон — зону вітальні і зону їдальні. Пам'ятайте також, вибираючи освітлення для зонування великих відкритих просторів зберегти стилістичну цілісність, а вирішивши купувати декоративні лампи краще всього вибрати моделі з однієї колекції.

У свою чергу, в невеликих інтер'єрах ви повинні бути обережні, щоб не перестаратися з різноманітністю джерел світла. Краще всього підійдуть тут декоративні переносні лампи , які в будь-який момент можна переставити або просто скласти. У невеликих приміщеннях чудово підходять також діммери (регулятори інтенсивності) світла, які дозволять в залежності від настрою — створювати різні світлові сцени з допомогою одного, а не багатьох, джерел світла.

Вибираючи освітлення для вітальні, варто звернути увагу на технологічні новинки. Ми звикли, що можна поміняти лампочку легко і недорого. А сучасні джерела світла, наприклад, інтегровані з корпусом, дають набагато більше можливостей для створення інтер'єру. При цьому вони дуже економічні і довговічні, але купувати такі світильники треба раз у кілька років. Коли ми робимо помилки при їх виборі вартість заміни може виявитися дуже високою.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


вісім − = 7

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.