Головна / Комп'ютеры та інтернет / Що відомо про негативні сторони інтернету

Що відомо про негативні сторони інтернету

Інтернет є великим технічним проривом, служачи прогресу і світового людського єднання і спілкування. Але як часто буває в історії розвитку людства, новинкою скористалися численні нечистоплотні ділки, потаємні шахраї, хитромудрість злочинці і замасковані терористи. Що можна виділити відомого про непривабливі і негативні сторони інтернету.

Blog-Post-Combat-Negative-Reviews
1. Різного роду порнографічні сайти постійно живуть в мережі. Закриваються в одному місці, вони, на жаль, успішно, з'являються в іншому.
2. Смертельно небезпечні спеціальні ресурси, викладають інструкціі з конструювання різного виду «пекельних» машинок, та виготовлення вибухівки з доступних інгредієнтів. Це вже не кажучи про пропаганду ворожості, ксенофобії і нетерпимості за національними ознаками.
3. Відверто крадуть інтелектуальну власність — музичну, літературну, образотворчу, безсоромно розпоряджаючись продуктом чужого розуму і творчих умінь для власного збагачення.
4. Немає гарантованого захисту у особистому житті. Умільці можуть отримати інформацію про місце проживання, паспорті, банківських папери практично будь-якої людини планети, що хоч раз скористалася послугами всесвітньої павутини.
5. «Відмивання» грошей, публікація дезінформації, поширення компромату, щоб розправитися з політичними противниками і неугодними людьми.
Проблема контролю інтернету з правової точки зору стає все більш актуальною. Але чи вдасться приборкати некеровану електронну скриньку Пандори?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


п'ять × = 45

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>