Головна / Авто та мото техніка / Що таке автомобільний інвертор?

Що таке автомобільний інвертор?

Прагнення людини до комфорту змушує розробників різної техніки постійно створювати прилади, які дають нам можливість не відмовлятися від своїх звичок навіть у польових умовах. До таких приладів можна віднести інвертор.

Основна функція інвертора, це перетворення постійної напруги в змінну, що дозволяє мати в автомобілі звичну для нас розетку на 220.

Инвертор_автомобильный

Вибираючи інвертор, варто звернути увагу на потужність приладу, яка повинна бути більше потужності обладнання, яке буде використовуватися. Варто зазначити, чим більше потужність інвертора, тим він дорожчий. Тому, потужність приладу розраховується необхідна потужність плюс невеликий запас.

Якщо ж Ви збираєтеся підключати прилади з великими пусковими навантаженнями, такі як болгарка або електродриль, то варто звернути увагу на максимальну короткочасну потужність.

Ще одним з важливих показників є форма вихідного сигналу. У недорогих інверторах вона, як правило, має форму модифікованого синуса, що цілком може підійти для підключення електрочайника або праски, але не дуже добре, якщо Ви плануєте підключати якусь точну вимірювальну апаратуру або той же ноутбук.

Інвертори з потужністю до 200 Вт можна підключати до гнізда прикурювача, прилади з більшою потужністю підключаються безпосередньо до акумулятора.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


п'ять + 9 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.