Головна / Здоров'я / Що робити, коли випадає волосся?

Що робити, коли випадає волосся?

Випадіння волосся може торкнутися нас в будь-якому віці. Що робити, коли випадає волосся? Випадіння волосся може бути пов'язано з хронічними захворюваннями, запаленням шкіри, а також з віком. Волосся грає важливу роль в різних культурах. Його часто ототожнюють з фізичною силою, силою душі, або мудрістю. У міфології боги плодючості були дуже волохаті, а дівчата, що бажають знайти собі чоловіка, приносили пасмо волосся в жертву богині Афродіті.

vipadenie_volos

В даний час культ волосся теж часто зустрічається , особливо в Африці. Нерідко волосся було показником соціального становища в даному племені, групі. Випадання волосся, це недуга, яка все частіше зустрічається у наш час . Деякі люди здатні це прийняти і навіть краще почуваються без волосся, але більшість людей воліли б зупинити цей процес. У наступній статті ви дізнаєтеся, що робити, коли випадає волосся?.

  1. Пo-перше, необхідно визначити причини, які можуть викликати втрату волосся. Як вже згадувалося раніше, це може бути пов'язано зі зрілим віком або генетичними аспектами. Причиною також можуть бути гормональні порушення. Часто люди з високим рівнем тестостерону лисіють швидше. Випадіння волосся може бути пов'язані також з хронічними захворюваннями.
  2. Існує декілька рекомендацій, завдяки яким ми можемо зменшити ризик випадіння волосся. До першої з них можна віднести правильне харчування. Воно повинно бути різноманітним. Варто ввести в раціон продукти, такі як риба, яйця, боби. Основним будівельним матеріалом для волосся є білки. Такі продукти багаті на протеїни, які допомагають підтримувати волосся і їх цибулини в потрібному стані.
  3. Не уникайте родзинок. Вони багаті залізом, яке є одним з компонентів гемоглобіну. Завдяки йому, кисень краще доставляється разом з кров'ю. Це сприяє кращій циркуляції крові і, отже, краще захищає і зволожує шкіру, яка відповідає за ріст волосся. Залізо варто поєднувати з вітаміном с, який допомагає засвоєнню цього елемента. Залізо ви знайдете у ізюмі, рибі або горіхах.
  4. Уникайте надмірного пересушування волосся. Тут мова йде в основному про застосування фена. Це не бажано, тому що у цьому випадку волосся стає ослабленим, менш гнучким і більш тендітним. Уникайте також плойок та бігудів. На волосся негативно діють всілякі гелі, лаки, або хімічні речовини, основою яких є гас. Вони сушать волосся і послаблюють їх.
  5. Регулярно мийте своє волосся м'якими шампунями. Ви можете використовувати поживні речовини для волосся, які сприяють їх регенерації. Добрий ефект дають шампуні на основі хвоща польового. Не використовуйте сильних шампунів. Уникайте розчісування мокрого волосся. Якщо вам потрібно це зробити, використовуйте для цього широку щітку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× п'ять = 45

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.