Головна / Дім, квартира, дача / Роль текстилю в інтер'єрі

Роль текстилю в інтер'єрі

Для гармонійного і закінченого дизайну інтер'єру недостатньо правильно вибрати і розставити меблі. Щоб приміщення мало привабливий зовнішній вигляд, слід подбати про всі предмети та деталі інтер'єру. Не останнє місце в оформленні займає правильний вибір текстилю. Тканини наповнюють приміщення кольорами, комфортом і задають загальний тон інтер'єру. Правильно підібрати текстиль до кожного стилю можуть професійні дизайнери інтер'єрів, але при бажанні це можна зробити самостійно.

 

Думка про те, що домашній текстиль може бути представлений лише шторами і постільною білизною — хибна. Тканини можуть бути у вигляді скатертин, покривал, оббивки м'яких меблів, диванних подушок, серветок. Правильно підібравши домашній текстиль, можна перетворити приміщення і навіть приховати невеликі вади оформлення інтер'єру. Обираючи тканини для штор, потрібно враховувати розташування вікон по відношенню до сторін світу. Також вони повинні по текстурі і кольору підходити до інших елементів текстилю в приміщенні.

Велике значення текстильне оформлення має для вітальні, оскільки це центральна кімната в квартирі або будинку. Головна увага приділяється шторам, тому вони повинні бути з якісної тканини, допустима присутність елементів декору у вигляді китиць або бахроми. Штори повинні поєднуватися з забарвленням м'якої оббивки меблів і диванних подушок.

У спальні текстиль для дому крім штор представлений постільною білизною і покривалами на ліжко, вони повинні підходити під забарвлення один одного. У спальню краще повісити щільні штори, які не пропускають яскраве сонячне світло. Постільна білизна слід вибирати з натуральних тканин — шовку, бавовни або льону. Забарвлення залежать від смаку мешканців.

Для кухні можна вибирати яскравий текстиль, головне — щоб він легко мився і чистився. У кухні тканини присутні у вигляді фіранок, а також фартухів, кухонних рушників, прихваток, серветок. Текстиль для кухні слід підбирати такий, щоб він міг наповнити приміщення затишком і теплом.

У дитячій кімнаті текстиль повинен бути яскравим і барвистим, малюнки підбираються з урахуванням статі, віку та вподобань дитини. Дитячий текстиль обов'язково повинен бути натуральним і якісним.

Текстиль дуже важливий для оформлення будь-якого інтер'єру, оскільки вносить яскраві колірні акценти і дозволяє наповнити приміщення атмосферою затишку і комфорту.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ сім = 9

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.