Головна / Здоров'я / Причини виникнення втоми

Причини виникнення втоми

З втомою ми стикаємося в житті нашої досить-таки часто. Люди її переносять по-різному. Для декого втома є тимчасовим явищем, для когось звична частина сучасного життя. Із-за чого виникає втома? Які її причини?

Насамперед, вам необхідно звернути увагу на те, чи спите ви достатньо, чи відпочиваєте від випадку до випадку. Сон важливий для організму. Під час сну організм як би «перезавантажується». Це відбувається завдяки тому, що певна частина кори головного мозку, що відповідає за роботу вашого організму, загальмовується і позбавляється від непотрібної інформаціі.

Якщо протягом якогось часу у вас був сильний емоційно-психологічний стрес, то всі системи організму працюють в екстремальному режимі, а мозок підтримує всі ці функції. Сон, як було сказано вище, частково усуває негативну пам'ять і стабілізує нервову систему. У таких ситуаціях також рекомендується зміна навколишнього оточення, відпочинок на свіжому повітрі, розважальні ігри і т. д.

Слід також приділяти особливу увагу харчуванню. Крім вуглеводів, жирів і білків, вашому організму потрібні вітаміни і мінерали. Якщо у вашому організмі буде їх недостатньо, навіть вживаючи найбільш калорійну їжу, організм досить добре її засвоювати не буде.

Важливим є достатнє споживання води. Ми всі складаємося з неї на три чверті, і не слід забувати про те, що витрату води в організмі треба постійно компенсувати. Нормою вважається вживання в добу півтора літра води, а в жаркий час споживання води необхідно збільшити до двох з половиною літрів в день. Не варто забувати і про те, що споживана вода повинна бути якісною.

На виникнення в людей втоми також впливають хвороби. Навіть на боротьбу зі звичайною застудою організм витрачає багато енергії. Якщо хвороби хронічні, то потрібно чимало сил, щоб підтримувати організм на певному рівні.

Важливо пам'ятати і про те, що і шкідливі звички впливають на виникнення втоми. У курців може проявлятися безсоння, погіршення загального самопочуття і зниження життєвої активності.

У будь-якому випадку потрібно стежити за власним здоров'ям!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


шість + = 13

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.