Головна / Різне / Прибираємо сліди наклейок — простий спосіб

Прибираємо сліди наклейок — простий спосіб

Будь-який новий посуд суцільно покритий наклейками. Яскравими, красивими і, на жаль, намертво приліпленими до поверхні. Після зняття наклейки залишається неприємний липкий слід, який дуже складно, а іноді просто неможливо змити...

Отже, якщо ви вирішили позбутися від наклейки на посуді або техніці, робіть це таким чином. Накладіть мокру мочалку або шматочок тканини на наклейку, через пару хвилин наклейку спробуйте відривати. При намоканні вона повинна охочіше відстати від основи.

Якщо ви зняли верхню частину, а липкість залишилася, тоді скористайтеся таким способом: змочіть ватку рослинним маслом, ввітріть масло в клей. Потім сухою серветкою зітріть масло. Липкості після наклейки вже не буде — масло робить свою справу.

Такий спосіб з використанням рослинної олії хороший для виведення липких етикеток з меблів зі скла, пластику, з будь-яких поверхонь що миються. Для тканини або шпалер такий спосіб не годиться, оскільки масло може вбратися в основу і пляма залишиться надовго.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


7 + = вісім

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.