Головна / Дім, квартира, дача / Правила обстановки передпокою

Правила обстановки передпокою

Приходячи в будинок, людина потрапляє в передпокій. Так що з цього приміщення складається перше враження від житла. Багато хто не приділяють належної уваги обстановку передпокою, а даремно. Існує кілька критеріїв вибору меблів у передпокій.

 

Розміри передпокою

Розміри передпокою можуть бути різними. А тому набір меблів в це приміщення слід вибирати, виходячи з його габаритів. Щодо маленького передпокою, то тут зрозуміло — велика стінка сюди все одно не поміститься, а тому найкраще робити меблі для вітальні на замовлення.

А ось велике приміщення дає величезні можливості. Власне, чим більше передпокій, тим більше цих можливостей. Але дотримуйтесь пропорції — навіть величезну вітальню можна захарастити, встановивши в ній занадто багато предметів. Але й одної шафи буде явно недостатньо — вона буде виглядати просто безглуздо.

Необхідні предмети в передпокої

Обставляючи вітальню, слід подбати про те, щоб у ній були присутні всі необхідні предмети. Такими предметами є:

— тумба для взуття;

— шафа для верхнього одягу;

— полиця для головних уборів;

— дзеркало.

У залежності від габаритів вашого приміщення, змінюються і габарити всіх цих предметів. Варіантів гарнітурів може бути величезна кількість. Якщо ваша прихожа маленька, то можна придбати в неї тільки одну шафу з дзеркалом на дверцятах, в якому будуть відділення для взуття та головних уборів. В просторий передпокій можна купити навіть пуф для сидіння, туалетний столик, полички для дрібниць і т. п. Великий простір дає можливість експериментувати.

Стиль приміщення

Пам'ятайте, що всі частини гарнітура в передпокої повинні гармоніювати один з одним і з меблями у всій квартирі за стилем. Передпокій — це «обличчя» вашого житла. А обличчя повинно бути доглянутим і відповідати всього іншого вигляду.

Зараз існує величезна кількість готових гарнітурів самих різних розмірів і дизайнерських рішень. Крім того, можна зробити меблі для вітальні на замовлення. Досвідчені співробітники фірм зможуть підібрати саме той варіант, який влаштує саме вас і відмінно підійде саме вашій квартирі.

Стінка на замовлення — це ідеальне рішення для власників маленьких приміщень, величезних просторів і передпокоїв нестандартного планування. Ви зможете вибрати з запропонованих варіантів оформлення меблів або створити свій власний стиль. Найголовніше — щоб обрана стінка вам подобалася, адже ви обставляєте передпокій не стільки для гостей, скільки для самих себе.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


5 × = сорок п'ять

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.