Головна / Здоров'я / Поради для здоров'я серця

Поради для здоров'я серця

Хвороби серця все частіше і частіше виникають у молодих, економічно активних людей. Знизьте рівень холестерину, дотримуйтесь правильної дієти, будьте фізично активним — і серце буде здоровішим. Елементом профілактики серцево-судинних захворювань є також відмова від куріння і зниження рівня стресу. Більш докладно читайте далі.

Відмовляємося від куріння.

У курців ризик придбати хвороби серцевої системи в два рази вищий, ніж у людей що не палять цигарок. Також у тих хто почав курити зростає ризик раптової смерті в 2-4 рази.Кидайте курити вже зараз. Через 5 років ризик захворюваннь, пов'язаних з серцем істотно зменьшиться.

Щоденні прогулянки.

Для найкращої роботи серця і судин дуже важливі фізичні вправи. Щодня робіть прогулянки і відпочивайте близько півгодини на свіжому повітрі. Гуляйте і радійте життю!

Припиніть вживання жирної їжі.

Вживаючи свинину, баранину, сметану з підвищеною жирністю та інші подібні продукти ви накопичуєте у організмі надлишок холестерину. Від цього закупорюються судини, а на їх стінках утворюються бляшки.

Менше їжте такі шкідливі продукти, а також періодично вимірюйте рівень холестерину в крові. Нормальним показником вважається 5 ммоль/л.

Контроль тиску.

Регулярно вимірюйте кров'яний тиск, щоб не допустити гіпертонії, яка є причиною серйозних серцевих захворювань. Нормальний показник 120/180 мм рт. ст...

Менше їжте солодкого.

У любителів цукерок, газованої води, здобних булочок та інших солодощів порушуються обмінні процеси організму. Дуже часто розвиваються цукровий діабет і ожиріння. Люди, що мають дані недуги схильні до розвитку інфаркту міокарда. Їжте менше солодощів і радійте довгому здоровому життю!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


вісім + 4 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.