Головна / Дім, квартира, дача / Вибір металочерепиці з оптимальним покриттям

Вибір металочерепиці з оптимальним покриттям

При виборі будівельного матеріалу для покрівлі слід враховувати той факт, що він повинен прослужити вам кілька десятиліть, а не пару років. Природно він повинен бути якісним і міцним. Останнім часом металочерепиця стала дуже популярно. І це неспроста.
Як правило, за міцність цього матеріалу відповідає покриття. Воно буває трьох видів: пурал, поліестер і пластизол. Кожне покриття має свої переваги. Але яке покриття металочерепиці краще?

corrozia

Пурал

Матеріалу з таким покриттям віддають перевагу саме ті, кого насправді хвилює міцність майбутньої покрівлі. Пурал — це найбільш оптимальне покриття металочерепиці, якщо необхідно вибрати щось середнє між якістю та вартістю. Якими ж якостями володіє металочерепиця з таким покриттям? У першу чергу варто відзначити, що такий будівельний матеріал стійкий до механічних пошкоджень і тривалий час не втрачає свого кольору.

Поліестер

Серед всіх покрівельних матеріалів найбільш популярна металочерепиця з покриттям з поліестеру. Підвищений попит в даному випадку пояснюється прекрасною стійкістю і низькою вартістю. Варто відзначити, що покрівля виготовлена з такого матеріалу зберігає свій зовнішній вигляд протягом багатьох десятиліть. Однак не варто використовувати такий матеріал поблизу промислових підприємств і всіляких заводів, так як вироби досить швидко втрачають свій колір і яскравість.

Пластизол

Ця речовина є одним з попередників пурала. Варто відзначити, що металочерепиця з покриттям з пластізола відрізняється підвищеною міцністю, а також ці вироби вважаються найбільш стійкими до всіляких механічних пошкоджень. Проте навіть при таких перевагах є і недоліки, наприклад, вкрай низька стійкість кольору і нестійкість до впливу ультрафіолетових променів. Тому не варто використовувати подібні вироби в південних районах. Приблизний термін служби — 30 років.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


9 − два =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.