Головна / Догляд за зовнішністю / Пірсинг тіла: 8 причин, щоб цього не робити

Пірсинг тіла: 8 причин, щоб цього не робити

Пірсинг тіла переживає свій модний бум: все більше і більше людей прагнуть нестандартно прикрасити себе і персоналізувати свій стиль. Якщо ви задумалися про таку ж прикрасу, не приймайте рішення поспіхом, піддавшись спокусі або спонтанним бажанням. Всі плюси пірсингу ви напевно вже знаєте, тепер продумайте і зважте всі його мінуси.

1. Болючість процедури

Звичайно, застосування анестетиків може зменшити біль, але коли ефект знеболювання пройде, готуйтеся до болісних відчуттів. До речі, іноді вони можуть тривати досить довго.

2. Вірогідність травмування

Не можна безоглядно довіряти всім майстрам пірсингу: можливо, вони не настільки професійні та технічні, як ви думаєте, а їх репутація – це просто віяння швидкоплинної моди. Між іншим, вони не дипломовані медики і не проходять жодного спеціалізованого навчання. Згода на таку процедуру – це тільки ваш ризик. Просто пам'ятайте про можливість травматизації та тілесних ушкоджень.

3. Ризик зараження невиліковними захворюваннями

Якщо пірсинг робиться не в ідеальних гігієнічних умовах, а обладнання або голки не стерилізуються належним чином, то ви піддаєте себе суттєвому ризику зараження, в тому числі і невиліковними, смертельними захворюваннями. Ви все ще хочете піддати своє тіло такій небезпеці?

4. Непрофесійний і неетичний вигляд

Якщо сережки у вухах давно стали прийнятним і звичним явищем, то інші види пірсингу можуть поставити під загрозу вашу кар'єру, як такі, що не відповідають етиці вашої професії. Подумайте про це, перш ніж прийняти остаточне (але зважене) рішення.

5. Ризик інфікування існує завжди

Навіть у випадку якісної стерилізації інструментів і максимально професійного виконання процедури пірсингу, ризик інфікування існує завжди. Та іноді наслідки цього бувають непередбачуваними і незворотними.

6. Побутовий дискомфорт

Іноді ми зважуємося на таку операцію, не думаючи про наше життя після пірсингу. А адже з ним дійсно може бути дуже незручно жити. Наприклад, коли ви зробили пірсинг язика, вам доведеться звикати до певних незручностей під час їжі, пиття і банального говоріння.

7. Вплив пірсингу на ваші майбутні і теперішні стосунки

Багато людей дещо цураються і уникають заводити близькі стосунки з тими, хто зробив пірсинг на нестандартних (або, скажімо, незвичних) місцях. Мало того, ваш потенційний партнер може бути шокований виглядом пірсингу геніталій, сосків або язика. Подумайте про те, що необдуманий модний прокол може перешкодити вам зустріти вашу половину.

8. Жаль про зроблений пірсинг

Нерідко люди з пірсингом згодом шкодують про таке рішення. Причин може бути безліч: наприклад, змінилися ваші смаки, змінилася мода чи тепер ви розглядаєте вашу індивідуальність зовсім по-іншому.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


два − 1 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.