Головна / Чоловік, жінка, сім'я / П'ять видів брехні, які використовують жінки

П'ять видів брехні, які використовують жінки

Жінки – вони інші. Всі жінки брешуть. Мотиви, які спонукають представниць слабкої статі на брехню різні, але брехня є в будь-яких відносинах. Не важливо наскільки міцні ваші стосунки, причин для брехні може бути достатньо, щоб нашкодити їм.

Жінки брешуть і ось 5 видів брехні, які використовують жінки:

  1. Нерідко жінки сердяться, а кажуть, що не сердяться. Зазвичай це спосіб вберегти себе від неприємних думок або від неприємних розмов. Так може сказати дівчина, чоловік якої забув привітати її з річницею подружнього життя. Таку брехню видають дрібниці: погляд у бік, відхід від розмови.

  2. Є жінки які відпускають чоловіків на стриптиз. Дівчата думають, що не можна забороняти щось своєму обранцеві і тому відпускають. Брехня – ніхто не хоче відпускати свого чоловіка до красивих, сексуальних конкуренток. Потрібно враховувати, що жінки брешуть, коли кажуть: «Звичайно, йди, все добре, я абсолютно не проти». Проти, ще як проти, просто мудра дружина не хоче псувати чоловікові настрій.

  3. Якщо жінка говорить: «Не хочу образити, але ...», «я лише закінчила попередні стосунки і не готова...» — це означає, що панянка не зацікавлена чоловіком. Якщо людина сподобався, дівчина знайде час і привід зустрітися.

  4. Жінки завжди розраховують, що чоловік оплатить рахунок в ресторані, особливо якщо представник сильної статі був ініціатором зустрічі. Жінка вважає чоловіка жаднюгою, якщо він дозволить їй заплатити. Звичайно, якщо дівчина наполягає, то нехай платить, а якщо просто пропонує заплатити (з ввічливості), то краще заплатити самому.

  5. Часто жінки прикрашають сексуальні якості обранців. Далеко не кожен секс виявляється прекрасним, тому якщо дівчина постійно задоволена сексом – це брехня. Жінки брешуть, кажучи, що ти їхній сьогоднішній ідеальний партнер в ліжку, але іноді хочеться якось по іншому. Дівчата брешуть, щоб підвищити самооцінку своїх чоловіків, це не погано, проте все ж часто не відповідає реальності.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


9 + чотири =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.