Головна / Чоловік, жінка, сім'я / П'ять способів несвідомо образити вашу дружину і зруйнувати шлюб

П'ять способів несвідомо образити вашу дружину і зруйнувати шлюб

Будучи чоловіками, ми намагаємося балансувати на грані між турботою і силою. Ця грань дуже тонка, і тому ми часто зазнаємо невдачі. Але є речі, які заподіюють біль нашим дружинам і руйнують шлюби. Ось п'ять з них:

Не ставимося до сім'ї як до основи

Будучи чоловіком, ми зобов'язані забезпечувати свої сім'ї незалежно від того, чи працює дружина. Іноді це передбачає понаднормову роботу. А іноді це значить працювати, закусивши губу, з-за того що ваш начальник – той ще дивак. Але це варто того, щоб приходити ввечері і бачити посмішки на обличчях кожного.

Песимізм

Навіть коли ми були дітьми, нам весь час твердили: «Зберися» і «Не плач», щоб прийняти той факт, що в житті інколи трапляються погані речі. Іноді це дуже гарна порада, ваша дружина повинна бачити в вас оптиміста. На ваші відносини не повинні впливати ніякі труднощі, невдачі та проблеми зі здоров'ям. Вашій дружині не потрібен той, хто скаже їй, щоб вона перестала плакати, їй потрібно мужнє плече.

Збереження фізичної прихильності

Так, чоловіки і це роблять. Фізична прихильність це більше, ніж секс. Це означає обіймати її, перед відходом на роботу, тримати її за руку в магазині і притискати її до себе, коли ви дивитеся разом фільм на дивані. Якщо ви збережете це, то побачите, як вона буде цвісти. Потяг, який ви демонструєте у спальні – ніщо, порівняно з тим потягом, що ви показуєте їй за межами спальні.

Приділяєте багато уваги менш важливим речам

Із сотень дівчат, яких ви знаєте, і десятків дівчат, з якими зустрічалися, ви вибрали вашу дружину, щоб прожити з нею все життя. Їй потрібно знати, що ви цінуєте її. Кожен раз, коли ви разом, ви перевіряєте телефон або кожен раз, коли ви пізно приходите додому після роботи, не зателефонувавши, ви даєте їй знак, що вона для вас не важлива. Отже, вона задається питанням, чи дорога вона вам так само, як було тоді, коли ви одружилися. Ваша робота важлива, але не забувайте про те, заради кого ви працюєте. Пам'ятайте, що у вашому телефоні немає нічого більш важливого, ніж те, що відбувається навколо вас.

Рідко демонструєте свою прихильнічсть

Жінка повинна знати, що вона любима і що ви вдячні їй. Ви думаєте, що виражаєте любов тим, що кожен день ходите на роботу і заробляти гроші, але більше ніяк цього не показуєте (крім, може бути, Дня Святого Валентина). Але вона потребує того, щоб бачити вашу любов, що ви робите все це для неї. Так що знайдіть час та зробіть щось особливе. Надішліть їй пару повідомлень протягом дня або купіть квітів. Ви можете здивуватися її реакції.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ 6 = чотирнадцять

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.