Головна / Дім, квартира, дача / Оригінальна ідея для інтер'єру: полиця над вікном

Оригінальна ідея для інтер'єру: полиця над вікном

Якщо у вас не дуже низькі стелі, то напевно над вікном є деякий простір, який можна оригінально оформити.

 

Традиційно ми кріпимо над вікном тільки карниз для штор вподобаного дизайну, але можна спробувати використовувати цей простір для зберігання корисних чи пам'ятних речей. Для цього знадобиться всього лише 10 см над вікном, ну або більше.

Як вибирати полиці для того, щоб повісити їх над вікном?

  • Починайте з вивчення загального стилю і кольору меблів, карниза, шпалер, дверей і вікон, штор.
  • Зупиніться на полицях стриманого дизайну, адже знизу ніхто не зможе розглянути якісь дрібні оригінальні деталі.
  • Не варто купувати класичні полиці зі скляними дверцятами. Для розстановки сувенірів (кераміки, кованих виробів, саморобних сувенірів) краще виберіть прості відкриті полиці, а в якості системи зберігання більше підійдуть полиці з глухими дверцями. Важливо пам'ятати, що відкриті полиці виглядають легше, тому вони підійдуть для більшості квартир, навіть для тих, де висота стель невелика. Закриті ж полки візуально обтяжать стіну з вікном.
  • Цікавий хід — полиця над вікном, поєднана з карнизом. Така конструкція завжди приверне погляд, підкреслить оригінальність інтер'єру. Варто також розглянути варіант кріплення тонкого в перерізі карниза на торець полиці, що підвішена над вікном.

Корисна порада: фахівці, що займаються ремонтом, рекомендують розглянути варіант кріплення полиці на кронштейнах, з отворами під карниз для штор. Це пов'язано з особливостями конструкції багатоповерхових будинків (дивись фото нижче).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


− один = 1

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.