Головна / Дім, квартира, дача / Організуємо простір біля вікна: ідеї

Організуємо простір біля вікна: ідеї

Найчастіше, крім підвіконня і батареї опалення, біля вікна більше нічого не знаходиться. Однак, за допомогою кількох творчих ідей, можна створити неповторний простір і грамотно використати площу.

Книжкові полиці

 

Полиці вздовж стіни біля вікна впишуться в будь-який інтер'єр — від класичного до сучасного. Полиці можуть бути як відкритими, так і закритими, повністю приховують батарею опалення. Для невеликого приміщення краще вибирати відкриті полиці — вони виглядають менш масивно.

Письмовий стіл

 

Письмовий стіл біля вікна, крім того, що економить місце, ще і ергономічний — природний приплив світла в денний час забезпечено. Добре, якщо вікно розташоване не на сонячній стороні.

 

Бібліотека у половину висоти

 

Якщо у вас не занадто величезна бібліотека, вона з легкістю розміститься під вікном. При цьому слід враховувати, що полиці для книг і журналів повинні бути достатньо міцними, щоб витримувати велике навантаження.

 

Лавка з полицями для зберігання

Необхідність в додаткових місцях зберігання викликає винахідливість: лавка з полицями для зберігання повністю розміщується вздовж стіни під вікном. На такий лавці можна проводити час за читанням книг, грати в настільні ігри або просто відпочивати.

 

Система зберігання в спальні

Особисті речі, постільна білизна, ковдри та подушки можна розмістити, створивши систему зберігання з містких ящиків. Цікаве рішення вийде, якщо полиці зробити з тієї ж деревини, що і підлога. Завдяки цьому, вбудовані меблі, всупереч своїм великим розмірам, не будуть виглядати громіздко.

 

Приставна полиця

Г-подібна полиця лише частково закриває радіатор. Її можна прикріпити до підвіконня, або зробити пересувною, як дверцята у шафи.

 

Вбудований диван

divan_u_okna

 

Повноцінний вбудований диван — функціональний предмет меблів, з зручною бокової спинкою. Диван примикає до вбудованої у сусідню стіну шафи. Біла основа робить конструкцію візуально більш легкою.

Будь то лавка, книжкові полиці або письмовий стіл — невживана площа біля вікна може стати кульмінаційним моментом Вашого інтер'єру!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


один × 9 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.