Головна / Авто та мото техніка / Навіщо обшивати салон автомобіля шкірою?

Навіщо обшивати салон автомобіля шкірою?

Обшивку автомобіля шкірою вже давно не вважають розкішшю — це доступний і все ще оригінальний спосіб виділитися на тлі звичайних салонів машин. Перерахуємо основні плюси цієї затії.

The-Hog-Ring-Auto-Upholstery-Community-Ferrari-FF-Leather-Interior

Що є основним мотивом для покупки шкіряного салону? По-перше, будь-яку машину ми бачимо не тільки зовні, але і зсередини. А це значить, що найбільшу увагу слід приділити своєму комфорту. Не можна забувати і про естетичну складову. Адже шкіряний салон — ідеальне для цього рішення. До того ж, автовласник отримує можливість надати своєму транспортному засобу ексклюзивність. Погодьтеся, «Мерседесів» і «БМВ» багато, але з шкіряним салоном ваш автомобіль стає по-справжньому унікальним.

При акуратному використанні є величезна ймовірність того, що шкіряний салон легко переживе навіть сам автомобіль. Кожен раз у водія і його пасажирів буде виникати відчуття новизни і свіжості салону.

Раніше було кілька перешкоджають факторів, щоб автолюбителі замовляли обшивку салону автомобіля шкірою, і один з них полягав в ціні. Сьогодні шкіряний салон коштує від 10 тисяч гривень. Звичайно, це куди вище простих чохлів, але невже купивши за двісті тисяч гривень машину людина не знайде 10-30 тисяч на обшивку салону шкірою?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


− 6 = три

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.