Головна / Дім, квартира, дача / На чому заощадити при будівництві заміського будинку

На чому заощадити при будівництві заміського будинку

Будівництво заміського будинку пов'язане з великою кількістю не завжди доречних витрат. Економний індивідуальний забудовник завжди спантеличується питанням, як заощадити на будівництві будинку, щоб уникнути надмірних витрат.

Порада 1: типовий проект замість індивідуального

Проектна документація може істотно зменшити кошторис на будівництво у тому випадку, якщо використовувати готовий типовий проект. Такий будинок не можна буде назвати унікальним, проте велика кількість всіляких варіантів готових проектів з лишком нівелює цей недолік. Тому вдаватися до послуг окремих проектувальників не завжди виправдано.

Важливо пам'ятати, що, звертаючись до дизайнерів і проектувальників, слід розуміти, що фахівці заробляють певний відсоток від складності ідеї замовника. Чим глибше інженерна думка майбутнього домовласника, тим дорожче йому обійдеться проектна документація.

Порада 2: самостійна робота замість фахівців

Заощадити дозволить шлях, при якому частина робіт робиться самостійно. Не віддаючи на відкуп бригаді фахівців, можна самостійно, згідно з проектом, підготувати котлован під фундамент.

Якщо закладка фундаменту і установка короба будинку вже зроблені, зовнішню і внутрішню обробку можна виконати самостійно. Все це дозволить майже на чверть оптимізувати витрати на будівництво.

Порада 3: відмовитися від підвалу

Вибираючи проектні рішення без облаштування підвалу можна позбутися від зайвих витрат не тільки в процесі будівництва, але навіть безпосередньо в процесі експлуатації. Підвальні приміщення нерідко вважають зайвими – у них низька функціональність, яку успішно замінив холодильник. Найчастіше підвали захламляются тими речами, які давно потрібно було відправити на звалище.

Існують ще більш вагомі причини. Підвальні приміщення є джерелом вогкості, скупчення якої веде до руйнування оздоблення та деформації покриття для підлоги першого поверху.

Порада 4: форма будинку

Найоптимальнішою формою будинку вважається квадрат або прямокутник. Відсутність вигадливих вигинів істотно спрощують будівельну реалізацію архітектурної задумки.

Прямокутна і квадратна форма будинку також зручна для виконання опоряджувальних робіт, тому що не потребує високих витрат на розпил елементів оздоблення. Наприклад, встановлення фасадних панелей на будівлю прямокутної форми без опукло-увігнутих елементів обходиться дешевше і робиться швидше, ніж замовлення у виробника фасадних систем панелей певної геометрії.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× 6 = сорок два

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.