Головна / Дім, квартира, дача / Меблі для маленької квартири або кімнати

Меблі для маленької квартири або кімнати

Для маленької кімнати або квартири вибирати меблі доводиться дуже ретельно, щоб створити затишок і комфорт для проживаючих. 

Щоб маленьке житло не було схоже на затоварений склад меблів або порожній сарай, дуже важливо правильно підібрати для неї меблі. Варто звернути більшу увагу на певні види меблів.

Складні меблі

Традиційно для маленьких кімнат, кухонь роблять складні меблі. Давно вже винайдені складні стільці, столи (столи-книжки), які можна при необхідності скласти і прибрати в комору або кут. Навіть ліжка для дітей і дорослих сьогодні роблять відкидними, щоб вдень її можна було прибрати в шафу, і вона не займала половину кімнати. Також можна знайти дивани, які трансформуються в двоповерхові ліжка. Такі меблі, які створюють різні інтер'єри (за принципом вдень — вітальня, вночі — спальня), точніше вже називати не просто складними, а меблі-хамелеон.

Розсувні меблі

Розсувний стіл за часів СРСР був дуже популярний. Сьогодні конструктори винайшли ще більш зручні і багатофункціональні моделі меблів, які здатні зробити зручною навіть саму маленьку кімнату або кухню. Механізми трансформації таких меблів надійні, а варіантів трансформації тих же столів дуже багато (варто звернути увагу, наприклад, на столи, які не тільки дозволяють збільшити площу стільниці, але і дозволяють збільшувати її висоту). Також дуже різноманітні зручні розсувні дивани для кімнат і кухонь (наприклад, для дуже маленьких квартир випускаються кухонні диванчики зі спальним місцем).

Системи зберігання

Системи зберігання для маленьких кімнат і квартир набувають особливо важливе значення. Варто вибирати ті предмети меблів, які не тільки здатні вмістити максимальну кількість речей, але і різні хамелеони (наприклад, дивани і крісла з великими ящиками для речей, полицями в підлокітниках, кавові або обідні столи з ящиками і поличками і т. д.).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


дев'ять + = 12

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.