Головна / Здоров'я / Лікування грибка за допомогою кави

Лікування грибка за допомогою кави

При грибковому захворюванні нігтів, коли вони починають ламатися і кришитися, можна скористатися наступним народним методом.

coffee1

В якості основного інгредієнта, за допомогою якого і проводиться лікування грибка, тут використовується ... кава. Звичайна кава. Тільки вона повинна бути не розчинною а натуральною меленою.

Отже, перш за все, перед тим як приступати до лікування грибка — купіть кави. Можна придбати готову мелену каву, а можна в зернах і перемолоти за допомогою кавомолки.

Зваріть каву як звичайно і перелийте в ванночку або просту миску. Дочекайтеся поки осад опуститься на дно.

Переходимо безпосередньо до лікування грибка. Пальці рук або стопи ніг опустіть у ванночку так, щоб рідина покрила нігті. Намагайтеся при цьому не збовтувати осад. Протримайте нігті у воді 10-15 хвилин.

Стопи або кисті рук після закінчення процедури промийте водою.

Щоденне застосування цього народного методу лікування грибка допоможе вам повністю позбавитися від захворювання вже через місяць.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ чотири = 9

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.