Головна / Комп'ютеры та інтернет / Куди зберігаються завантаження

Куди зберігаються завантаження

Завантаженнями називаються файли, які переносяться з інтернету на персональний комп'ютер. Найчастіше це програми, оновлення, демо-версії ігор, фільми, музика і т. д. Також під цим терміном розуміється копіювання інформації на комп'ютер з будь-якого іншого джерела або, навпаки, з комп'ютера на будь-який носій, наприклад, копіювання фільму на переносний програвач або флеш-карту. 

При здійсненні завантажень завантажувані файли відображаються в нижній частині браузера, яка називається панеллю завантажень. Для відкриття завантаженого файлу потрібно натиснути на піктограму на вказаній панелі. Якщо підвести курсор мишки до стрілкою, розташованої ліворуч на значку завантаження, поруч з найменуванням файлу, відкриється спеціальне вікно, в якому буде прописаний шлях, де збережена дана завантаження.
В основному завантажені файли зберігаються в таких папках:Mac: /Users/; Windows XP: Documents and Settings; Windows Vista і Windows 7: Users.

Зазвичай при здійсненні завантажень Windows зберігає в папці Downloads, яка розташована в папці користувача директорії Users, на тому диску, де знаходитьсяопераційна система Windows (наприклад, D:users/им'я користувача/downloads).

Деякі файли зберігаються в інших папках. Наприклад, збереження зображень з веб-сторінок. Якщо підвести курсор миші на зображення і клацнути правою кнопкою миші, відкриється спеціальне вікно, в якому необхідно вибрати фразу «Зберегти малюнок як» — файл за умовчанням зберігається в папці «Зображення».

Також можна самому обрати шлях для збереження завантажень. Для цього слід увійти в папку «Настройка і управління браузером», натиснути «Налаштування», далі «Додаткові».Папки для файлів, що завантажуються знаходиться в розділі «Завантаження», де також можна відзначити варіант «Запитувати місце для збереження кожного файлу перед завантаженням».

З допомогою кнопки «Очистити налаштування автоматичного відкриття» скидаються задані параметри файлів, що відкриваються за замовчуванням.Інтернет браузер може зберігати історію закачаних файлів, які відкриваються при натисканні кнопки «Всі завантаження», яка знаходиться праворуч на панелі завантажень.У разі якщо користувач забув, де збережений завантажувальний файл, його можна знайти через меню «Пуск».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


− п'ять = 2

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.