Головна / Догляд за зовнішністю / Красивий загар і безпека

Красивий загар і безпека

У багатьох країнах світу відвідування соляріїв дозволено тільки тим, хто досяг 18-річного віку. І, як кажуть вчені, подібні обмеження мають під собою цілком наукову основу. Згідно з даними останніх досліджень, ті, хто почав відвідувати солярій, не досягнувши 30-річного віку, піддають себе підвищеному ризику розвитку меланоми.

Раніше вважалося, що від солярію не може бути нічого, крім користі – він і допомагає боротися з депресією, і дозволяє уникнути обгорання на пляжі, і, звичайно ж, дозволяє досягнути бажаного кольору шкіри.

Проблема тільки в тому, що ультрафіолетове випромінювання сьогодні визнано одним з основних канцерогенних факторів – а саме таке випромінювання присутнє в солярії. Кількість ультрафіолетового випромінювання, яке випускає лампа солярію, в три рази вище, ніж зміст ультрафіолету від сонячних променях.

Ті, хто регулярно відвідують солярій, входять у групу ризику захворіти одним з найнебезпечніших видів раку – рак шкіри.

Дослідження вчених у Швеції дали ще більш шокуючі результати: більш ніж у половини жінок, які регулярно – кілька разів на місяць ходили в солярій – був виявлений рак шкіри.

Кількість відвідувань солярію в рік слід обмежити 50 сеансами, кожен з яких не повинен тривати більше 20 хвилин. При цьому бажано застосовувати спеціальні косметичні засоби, розроблені для використання в солярії.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


7 − чотири =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.